Skocz do zawartości

zmieniarka cd HELP !!!


chester43

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi sie zdaje że temat już sie powoli wyczerpuje !! sproboje jeszcze odłączyć monitor i pogrzebie w bezpiecznikach !!jezeli to nie pomoże to na swieta do Polski ,i do servisu :( Ktoś mi powiedział ze to może być wina klimatyzacji!! wilgoć , skrapla sie woda itd. a monitor jest zamocowany bardzo blisko nawiewu !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to jest sterowanie zmieniarka.Nie pamietam jak mam u siebie.A sprawdzales po podlaczeniu wszystkich kabelkow.Moze przy sprawdzaniu Ci sie odpial i nie dzialalo.

 

Dokladnie tak jak napisalem.Juz tez wiem jakie mam.Jest duza kostka.Mala w ksztalcie jakby schodkow i podlaczenie jak do gpsu.Wiec mozliwe ze to Ci sie odlaczylo i nie trybi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj lunatic 666 skopiowałem to z forum i pisze ze do zmieniarki tylko 2 kable !!!! :D niebieska tuner Tv te male dwie to zmieniarka,3 wtyczki co sa kolo akumulatora to jest do modulu parkowania,i prostokatna duza czarna to jest do wiazki haka holowniczego jesli sie ona znajduje kolo akumulatora.bo jesli, bo nie widac tego dokladnie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto kupiłem z niesprawnym gps -em ,chodzi o mk3 , zbytnio nie używam gps -sa ,nie przeszkadzało mi że nie działało :) .Radio , czyli tuner zaczoł mi przerywać ,raz działało radio ,raz nie ,no i wyczytałem ze to końcówka mocy poszła.Kupiłem tuner na allegro ,oczywiście nie działał ,też było spi...... :D nie miałem jak to sprawdzić bo mieszkam w Norwegii, to od razu kupiłem mk3 na allegro, no i jakby było tego mało też było spier :) więc naprawiłem wszstko i teraz mam po parze :) , ale wracając do tematu ,gdy wypinałem tunera coś zaiskrzyło , nie wiem ,gdfzieś dotknołem tunerem i ta czerwona dioda obok potencjometra zgasła , jakieś zwarcie sie zrobiło , przejrzałem wszystkie bezpieczniki .Tak jak już pisałem zamontowałem naprawiony tuner , radio zaskoczyło , czerwona dioda nie!!Nie moge zakodować stacji radiowych i nie działa zmieniarka cd. Jak tak dalej będzie się wszystko pier..... to chyba pokusze sie na DYNAVIDA ,chyba tak się to pisze :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem tyle ,że nie czyta mi wszystkich płyt zmieniarka tzn.raz czyta raz nie wymieniłem już zmieniarkę i byłem w kilku warsztatach i nikt nie wie co może być przyczyną ,mało tego podczas jazdy czasem przeskakuje płyta chociaż nie zawsze myślałem ,że to wina fabryczna płyt słabo wytłoczone ale tez byłem w błędzie bo czyta w każdym innym aucie wygląda że muszę zmienić auto chociaż jest nienaganne pod względem technicznym :D (2006 r pażdziernik )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X 5 to fajne samochody , ja jak zmienie to tylko na nowszego. W kwietniu zawitam do Polski , i do serwisu , jak mi powiedzą że jest problem z monitorem, albo z tunerem czy z cd to kupie Dynavina . Jestem bardzo wkurw........ jak coś mi nie działa :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam, ostatnio i ja męczę się ze swoim sprzętem... wszystko zaczeło się od momentu,że zablokowało w zmieniarce podajnik na płyty. Oddałam auto de serwisu i niby naprawili... Przed serwisem BMW wszystko działało....

Oddali auto niby naprawione i tak: wyswietla ciągle NO DISC... określili,że niby moduł radia padł... chcieli wstawic nowy ale postanowiłam zawieść do elektryka. Elektryk posprawdzał moduł i mówi,że jest ok a serwis chce mnie naciągnąć i wine widzi po stronie zacinajacej się zmieniarki. Oraz,że jesli byłby to moduł to nic by nie działało. A radio,dvd i kasety :mrgreen: działały. Wyswietlało tylko komunikat NO DISC.

I teraz jestem w kropce. Elektryk swoje - każe mi w zaparte iść,że zmieniarka, a serwis swoje - moduł.

Mówił,że właśnie taką chińszczyznę plastikową dali do auta, która zacina płyty... ruskim sposobem - uderzyc w zmieniarke- i już wszystko działa.

Nie chce spowrotem oddawac auta do serwisu i chciałabym alby elektryk zając się tym...ale teraz problem. Ma ktoś schemat jak idą kabelki od radia,poprzez moduł do zmieniarki? Chodzi mi o miejsce gdzie znajduje się moduł od radia. Za pomoc byłabym wdzięczna gdyż mam dość serwisów i okazuje się,że zwykły człowiek wiecej się stara niż serwis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
witaj.jakos na modul mi to nie wyglada.mysle ze mechanik ma racje.ja mialem tak w swojej.raz bylo no disc raz bylo dobrze.inpa ma fukcje zresetowania zmieniarki cd.zawsze pomagalo aby odpalila.odczytac trzeba by bylo z inpy jakie ma bledy.u mnie bylo ze mechanizm sie zacina.podmienilem od e46 i smiga do dzis.niestety nie posiadam schematu kabli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ja obecnie zmagam się ze zmieniarką. Wsuwa płytę, śmiga i po jakimś czasie (nie ma reguły - 3 dni, 2 tygodnie) w momencie zmiany płyty następuje zacięcie tacki. Tak jakby chciało się już wysuwać do kasetki ale po chwili stop. Skutki: wszędzie NO DISC, przycisk wyciągania nie działa przez zaciętą tackę. Rozebrałem, cofnąłem tackę, wyczyściłem co mogłem, złożyłem i znowu podziałało kilka dni. Po piątym razie odechciało mi się walczyć. Obecnie poluje na nową (używaną) zmieniarkę, bo w tej co mam to już chyba te plastikowe zębatki i ślimaki osiągnęły kres żywota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam wszystkich. U mnie po zakupie autka jest taki problem. Włączam zmieniarkę, po przetestowaniu kieszeni bierze płytę a na wyświetlaczu pokazuje się "check cd" i liczba utworów 99. Znalazłem gościa który miał kilka takich zmieniarek do sprzedania i po podłączeniu każdej problem był identyczny. Co może być przyczyną? Pomóżcie coś. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.