Skocz do zawartości

BMW 328i Sport Line - Melbourne Red


WojtekA4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Klagosz - yyyyyyy z internetu korzystałem może ze 3 razy (w następnym BMW nie zamówię) do tej pory :) :) :), niektóre strony wczytują się bardzo fajnie, w całości, do tego jeśli jesteś w zasięgu 3G to śmiga fajnie.

 

Zent - balans bieli? Może fotka przekłamuje, na moje ok dobrze to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, black grill to jeden z dodatków który chciałbym włożyć:

 

http://www.f30driver.com/forum/attachment.php?attachmentid=448051&d=1335225124

 

Na 100% nie będzie żadnych modyfikacji silnika. Być może jeszcze pakiet aerodynamiczny w niedalekiej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ogólnie ta trójka ma to do siebie że na zdjęciach nie przekonuje a na żywo wygląda o niebo lepiej.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dokladnie mam takie samo zdanie na zdjeciach jest jakas taka nie dokonca na zywo mnie rozwala to samo nowa 1 . bardizej przekonuje mnie na zywo niz na fotach .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę, że każdy dłubie coś przy samochodzie, to i mnie wzięło.

 

Mam dylemat: M-pakiet czy M-Performance? Oczywiście na początek chodzi o zderzaki i progi. Doradźcie, pomóżcie swoim doświadczeniem.

 

Wg mnie kolor samochodu ma duże znaczenie jeśli chodzi o wybór pakietu, no i tu jest problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam odpowiedź:

 

Trzeba zacząć od tego, że najpierw trzeba zamontować M-pakiet, a dopiero potem dokładkę przód, dyfuzor tył, grill, pasy boczne progowe, spoiler czarny mat z M-Performance. Koszt całości po rabacie to 18150zł - cena zawiera montaż :)

 

Gdybym miał już M-Pakiet, wtedy sam M-Performance z montażem wyszedłby około 8tys zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde trochę dużo.

To że M-pakiet musisz mieć to wiedziałem. Bo w F30 nie zrobili tak jak w e90 że był np całkiem inny przedni zderzak (nie M-pakiet) i progi + dyfuzor do Mpakietowego tylniego.

Ale jak masz zamiar jeździc autem jeszcze z 1,5-2 lata to ja bym zamawiał :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.