Skocz do zawartości

E36 1.8IS Padnięta stacyjka.


Adekosek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam następujący problem - padła mi stacyjka, chciałem odpalić samochód raz załapał i nagle koniec, klucz w stacyjce się kręci, nie o 360 stopni, ale na zasadzie zapłon i wyłączanie samochodu. Kierownica była zablokowana, ale jak pokombinowałem kluczem to się odblokowała - bo jak to teraz odholować? :evil: W każdym razie moje pytanie jest tej treści, czy całą stacyjkę mam wymieniać czy coś innego? Mój znajomy powiedział, że skoro kierownica się odblokowała, to może po prostu wypadła sprężyna albo coś, nie wiem co robić totalnie. Jak wymienić, to nie można jej po prostu wyciągnąć dać gdzieś do naprawy i zrobić? Jak się rozejrzałem, to nowe stacyjki dość drogie, stare wcale nie lepiej - a montaż do tego? Pozdrawiam Edytowane przez Adekosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz parę postów niżej taki sam temat viewtopic.php?f=68&t=119956

i naucz się tytułować wątki viewtopic.php?f=68&t=120678

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe,że to zapadki ale jak wyjmiesz i dasz gościowi do zrobienia to Ci zrobi może(kiedy to zapadki)a kiedy sam przyjedzie ślusarz do Ciebie to kiedy okaże się,że to to tylko zapadki to Ci zrobi i dodatkowo poniesiesz koszty,za dojazd do klienta rozumiesz

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk kręci się w zakresach z pozycji pierwszej do zapłonu płynnie, czy z wyczuwalnymi przystankami odpowiadającymi poszczególnym pozycjom?

Trzeba sprawdzić także poprawność działania Immobilizer`a, jeśli takowy występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.