Skocz do zawartości

HUD słaba jasność w ciągu dnia


mixerr

Rekomendowane odpowiedzi

dolozylem sobie head-up do e61 2005r. wszystko wedlug schematow. czujnik deszczu wymieniony na wersje z hud. szyba wymieniona. na rls oraz hud brak bledow. hud dokodowany do auta, a w dzien jest prawie niewidoczny, wieczorem jest ok. w ccc ustawilem jasnoc na max, a problem dalej wystepuje. w czym moze tkwic problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dolozylem sobie head-up do e61 2005r. wszystko wedlug schematow. czujnik deszczu wymieniony na wersje z hud. szyba wymieniona. na rls oraz hud brak bledow. hud dokodowany do auta, a w dzien jest prawie niewidoczny, wieczorem jest ok. w ccc ustawilem jasnoc na max, a problem dalej wystepuje. w czym moze tkwic problem?

sporo roboty sobie zadałes :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podłącze się troszkę pod temat. Z tą szybą specjalną pod HUD słyszałem, że to ściema że na zwykłej szybie tez normalnie widać wyświetlane funkcje HUD. Mam dylemat bo mam szybę do wymiany i już nie wiem jaką założyć, czy "specjalną" do HUD czy zwykłą???

 

Może troszkę z prostszych rzeczy.. nie masz czasem zciemnionych zegarów w samochodzie na desce rozdzielczej bo jeśli tak to HUD też będzie ledwo widoczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troszkę z prostszych rzeczy.. nie masz czasem zciemnionych zegarów w samochodzie na desce rozdzielczej bo jeśli tak to HUD też będzie ledwo widoczny

 

Jasność HUD nie ma nic do jasności zegarów, jasność hud steruje się z iDrive, może nie masz tego w iDrive i trzeba dokodować jak dołożyłeś HUD, by była taka zakładka w menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak oczywiście jest zakładka w iDrive gdzie ustawia się jasność HUD, ale używając pokrętła od jasności zegarów całe tło od HUD na szybie robi się jaśniejsze i ciemniejsze i oczywiście same funkcje też jaśnieją i ciemnieją. HUD jest założony firmowo przez BMW tzn. od nowości samochodu.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.