Skocz do zawartości

RINGI LED BMW H8..


LUKA WAWA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wiem że jest wiele " podobnych " wątków na w/w temat, ale;

 

http://moto.allegro.pl/ringi-led-bmw-h8-e60-e63-e70-e71-e82-e87-e92-e93-i2080661272.html#tabsAnchor

 

co o tym sądzicie, może ktoś ma już zamontowane ?

Proszę o sugestie inne patenty itp..

Mowa oczywiście o E60 LCI.

 

Pozdrawiam,

Luka :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam,

 

wiem że jest wiele " podobnych " wątków na w/w temat, ale;

 

http://moto.allegro.pl/ringi-led-bmw-h8-e60-e63-e70-e71-e82-e87-e92-e93-i2080661272.html#tabsAnchor

 

co o tym sądzicie, może ktoś ma już zamontowane ?

Proszę o sugestie inne patenty itp..

Mowa oczywiście o E60 LCI.

 

Pozdrawiam,ady

Luka :cool2:

 

Jeśli masz LCI i lampy ksenonowe to można, jak zwykłe halogenowe to nie da rady :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem teraz na etapie szukania/próbowania ledów H8

 

U tego gościa którego linka podałeś będę zamawiał niedługo mocniejsze 10W. Bo niedawno udało mu się takie załatwić. Te co są na aukcji to są chyba 5W.

Z tym że ja jeszcze kombinuję tak ze sprzedawcami że gdy mi się nie spodobają to odsyłam i zwrot kasy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie chce zakładac nowego watku o zarówkach. Mam pytanie auto mam z 2004 przepalila mi sie zarowka postojowa (czyli Ring rozumiem) chce wymienic jaka musze kupic h8? Do tej pory swiecilo to na zólto a zarowka do jazdy dziennej byla xnenonowa. Nie wiem czy to znaczy ze lampy ma xsenonowe.Pytanie moje jest chce poprostu zeby zamiast zoltej postojowki byla biala nie musi swiecic jakos mocna jak czytam w tych wszystkich watkach, to czy mam kupic h8 led do przedliftu i wystarczy bo orginal to jest zólty tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.