Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zdobądź VIN i wklej w odpowiednim wątku - znajdziesz bez problemu.

A co do auta - to może być jakaś flotówka. Gościu nie podaje mocy, czyli być może moc jest fabrycznie zaniżona (niższe opłaty, a o to chodzi we flocie). Co z kolei może oznaczać firmową przeszłość. No tto tylko dywagacje i spekulacje oraz pierdylacje, ale lepiej to sprawdzić ;) Ja osobiście bym nie chciał auta po firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobądź VIN i wklej w odpowiednim wątku - znajdziesz bez problemu.

A co do auta - to może być jakaś flotówka. Gościu nie podaje mocy, czyli być może moc jest fabrycznie zaniżona (niższe opłaty, a o to chodzi we flocie). Co z kolei może oznaczać firmową przeszłość. No tto tylko dywagacje i spekulacje oraz pierdylacje, ale lepiej to sprawdzić ;) Ja osobiście bym nie chciał auta po firmie.

 

Dzwoniłem do gościa, moc to 122km, auto świeżo sprowadzone, jutro dostanę VIN to wkleję.

 

O co chodzi z parktronikiem ? Niby jest ale przycisku od niego nie widzę jak w innych egzemplarzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem inne auto u tego kolesia, nie bierz tego opisu dosłownie :D

Wszystkie auta mają ten sam opis- 200% bezwypadkowy, wszystkie szyby oryginalne itp.

Na miejscu, przednia szyba wymieniona( niby nic strasznego) gdyby nie opis " wszystkie szyby oryginalne WŁĄCZNIE Z PRZEDNIĄ"!

Przód spasowany na 3+ ale jako że czujnik nic nie pokazywał, sprzedający zapierał się że bezwypadek, no do zderzaka się przyznał bo nie miał wyjścia.

No i te "12" plaków w środku to była masakra, spryskane wszystko- deska, boczki, dywaniki :evil:

Ogólnie jak jesteś wielbicielem wymytych silników i wyplakowanych środków to polecam sprzedawcę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobądź VIN i wklej w odpowiednim wątku - znajdziesz bez problemu.

A co do auta - to może być jakaś flotówka. Gościu nie podaje mocy, czyli być może moc jest fabrycznie zaniżona (niższe opłaty, a o to chodzi we flocie). Co z kolei może oznaczać firmową przeszłość. No tto tylko dywagacje i spekulacje oraz pierdylacje, ale lepiej to sprawdzić ;) Ja osobiście bym nie chciał auta po firmie.

 

Dzwoniłem do gościa, moc to 122km, auto świeżo sprowadzone, jutro dostanę VIN to wkleję.

 

O co chodzi z parktronikiem ? Niby jest ale przycisku od niego nie widzę jak w innych egzemplarzach.

jak masz parktronic tylko z tyłu to załącza się po zapięci wstecznego biegu, przycisk jest tylko jak masz czujniki z przodu i z tyłu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś innym E90 się interesowałem od tego sprzedającego i też niby miała być " tip top na 200%", niby Niemcy a okazał się że Francuzem. W ogłoszeniu było podane że auto ma przejechane 150tkm a jak już udało mi się dostać VIN (chyba z 2tyg mi go wł. wysyłał ale zawsze było że "jutro wyślę" ) to chłopaki z ASO ustalili że ost odczyt ma zrobiony z kluczyka przy 180tkm, lecz niestety nie potrafili stwierdzić kiedy był zrobiony.

Także auto sobie odpuściłem, tę ofertę też widziałem ale z racji mojej wcześniejszej przygody nawet się nie interesuje, może i faktycznie jest to jakis rodzynek aczkolwiek patrząc na pozostałe aukcje ( wszystkie wyglądają niemal identyczynie ) to jakoś nie przemawiają do mnie że będzie inaczej.

Ale jeśli masz czas i chęci to możesz z tematem powalczyć :)

wwo_j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wielu lat jeżdżę samochodami służbowymi (flotowymi) i nigdy takie auto nie odmówiło posłuszeństwa. Przeglądy zgodnie z wymogami, drobne naprawy robione od ręki. Nie wiem jak eksploatują auta inni (np. przedstawiciele handlowi) ale nie ma reguły. Stwierdzenia, że nigdy flotówki bym nie kupił są co najmniej przesadzone.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie oszukujmy sie samochody sluzbowe, jakieby nie byly nie sa darzone jakąs wielka miłoscią i pewnie kazdy sobie z tego zdaje sprawę. Pewnie że lepiej kupić auto z rąk prywatnych, ale za tym idzie cena a i tak nie ma gwarancji jak traktował auto poprzedni własciciel. Jedna i druga opcja to jednak auto uzywane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak piszesz bo flotówka cały czas kojarzy się jako auto przedstawicieli handlowych, którzy to katują auta od rana do wieczora. Ale uwierz, że są jeszcze auta służbowe normalnie eksploatowane :)

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak piszesz bo flotówka cały czas kojarzy się jako auto przedstawicieli handlowych, którzy to katują auta od rana do wieczora. Ale uwierz, że są jeszcze auta służbowe normalnie eksploatowane :)

owszem są, ale jednak jak ktos nie płaci za eksploatację auta to inaczej je traktuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadanie

 

znam takich co płacą a traktują swoje auta że strach się bać...

 

ponadto wiele firm stosuje zasadę możliwości wykupu auta służbowego po cenie końcowej po amortyzacji - osoby je użytkujące traktują to jako dodatkową premię raz na 2-3 lata i szanują auta zostawiając je sobie lub rodzinie lub sprzedając dużo drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie co rozumiemu przez szanowanie? pogadaj z kims z serwisu i zapytaj w jakich autach padają turbiny najczęsciej..... podpowiem we flotówkach i to nie ważne jakiej marki. nie mowie tu o astrach po przedstawicielu ale tez o passatach, superb, mondeo czy saabach także na pewno sa osoby które same płacą i katują auta, ale te które nie płacą i katują są w większości.

Pozatym jak ktoś ma możliwość wykupu auta to i tak przed tym wykupem pojedzie do ASO i doprowadzi go do ładu, a jak goni go do ludzi dalej to myslisz że będzie się przejmował co się stanie przyszłemu właścicielowi? Wątpię. Ostatnio oglądałem dwa takie auta z wykupu jeden to Auris po przedstawicielu wyglądał jak nówka z salonu, a drugi passat b6 4matic jakby świnia nim jeździła nie obrażając świni.

Także nie ma reguły auto używane to używane trzeba sprawdzać każde tak samo, takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładniej, to wybierałem auto dla taty, VIN chwilę przed tym jak rozkodowaliście na forum, sprawdzili mu w ASO w Lublinie, wszystko się zgadzało, przegląd robiony przy 160tyś więc świeżo.

Po sesji za tydzień wracam do domu, więc zdam więcej relacji, ale póki co to zadowoleni z auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyprodukowane na rynek belgijski. W którym momencie przyjechało do DE i tam zostało zarejestrowane.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.