Skocz do zawartości

cross spoke 20'' w F11?


eweret

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem nowy na forum i za pare dni odbieram prawie nowe F11 - 520d, manual, sierpień 2011 - sciągnałem sam dla siebie z Niemiec, przyjechało na felgach 20'' cross spoke 312 - opona 245/35 przod i 275/30 tył. Szukam kogoś, kto jeździ takim autem na takim felunku. Chodzi mi nie tyle o komfort co o jakość jazdy :D Auto prezentuje się super, na cokolwiek mniejszego by tej fury nie postawić to zawsze będzie wyglądać biednie (oczywiście w porównaniu do tych 20tek). Do tej pory jeździłem zawsze na niskim profilu na 17tkach - golf, passat, mondeo, accord - i generalnie komfort miałem gdzieś... Zastanawiam się jednak, czy w ogóle jest warto wyjeżdżać na czymś tak wielkim na polskie drogi... 18" czy 19" możnaby wsadzić - wyglądać będzie nie tak fajnie, ale zawsze troche mniejsze prawdopodobieństwo konieczności wymiany felgi... Te 20tki to na lato - szukam w tej chwili jeszcze kompletu 17tek na zimę - najlepiej oryginalnych od tego modelu - może być podstawowy model 236. Mogą być w komplecie z oponami, mogą być same fele. Ktokolwiek widział, ktokolwiek chce się pozbyć? Od razu mówię, że nie przetrząsałem jeszcze całego forum w poszukiwaniu działu "kupię/sprzedam" - jest coś takiego tu? Ewentualnie poproszę o rozmiar takich 17tek pasujących - jakie ET itd. Z góry dzięki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro poszukaj. Jakiś czas temu widział prawie nowe całe koła za dobrą cenę. Poza tym nie wiem czy 20" pasuje go tego samochodu. 19" Moim zdaniem to max. Jak felgi są duże nie oznacza to, że samochód będzie ładnie wyglądał ;)
http://i2.photobucket.com/albums/y27/tex05/worshipbmw.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20" w tej specyfikacji pasują idealnie bo te felgi są z katalogu akcesoriów do F10.

Ja jeżdżę na kołach w tym rozmiarze. Komfort jest praktyczne taki sam. Są trochę głośniejsze, bardziej wybierają małe nierówności np. łączenie asfaltu itp., na 18" tego nie czujesz.

Jak niedługo odbierzesz to sam się przekonasz jak się jeździ. Jak ci się nie spodobają to napisz priv, mogę je kupić lub zamienić na oryginalne 19" polerowane.

17" mają ET30, to pierwsze bmw z takim ET więc możesz szukać tylko oryginalnych z F10. Żadne inne raczej nie podpasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f10trek - ja nie dyskutuję tu generalnie tematu "czy wieksze = lepsze i ladniejsze" - ja tylko stwierdzam, ze te akurat fele wg mnie zajebiscie pasuja do tego samochodu i dodaja mu konkretnego pazura - nie trzeba nawet zakladac m-pakietu, zeby sie auto prezentowalo super. Na allegro szukam, ale ceny są wg mnie z kosmosu - dać 5 tysi za kompet kół 17tek to lekka przesada :(

 

monogramus - dokładnie tak, jak piszesz - to jest oryginal z akcesoriow do f10. 4 tys eur extra dopłaty przy zakupie tego z fabryki :D Sprawdze te 20tki dopiero jakoś, jak mrozy odpuszczą - czyli pewnie dopiero w marcu - na razie musze sie obuć w 17tki zimowe :D Gdybym chcial sie jednak tych duzych pozbyc to dam Ci znac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.