Skocz do zawartości

530d wymiana czujnika od nivo i servotronic?


jarekt333

Rekomendowane odpowiedzi

witam.moje autko to 530d 2001 przeb.351000. komputer pokładowy wyświetla mi napis self level...podjechałem na sprawdzenie do elektryka i powiedział mi ze mam do wymiany czujnik położenia ten z tyłu przy wahaczu wymieniłem go ale komunikat nie zniknął,moje pytanie czy muszę jeszcze raz podłączyć auto do kompa żeby cos tam zrobili :D ?a drugie pytanie dotyczy servtonica mam go u siebie i raczej wydaje mi się że nie działa gdy odepnę kostkę z przekładni nic się nie dzieje tzw nie ma różnicy w kręceniu kierą bezpiecznik jest ok, tak samo nie wyczuwam żadnej różnicy przy większych prędkościach,może to być wina pompy wspomagania?? mam jeszcze jedno pytanie czy takim czymś http://allegro.pl/interfejs-bmw-usb-1996-2006-inpa-po-polsku-obd2-i2036311407.html sprawdzę to wszystko o co pytam?bo każda wizyta u elektryka kosztuje mnie 50pln. z góry dzięki za jakąś podpowiedź.pozdrawiam Edytowane przez jarekt333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd raczej trzeba skasować. Spróbuj odłączyć aku może się skasuję. Co do kabla to ok. Też taki kupiłem tylko z przejściówką na stare wejście bo takie jest u mnie i łączy się z inpą itd. Też miałem dość dawania po 5 dych mechanikom :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem

Gdy odpale silnik strasznie trzesie sie caly !! dopoki nie otworze klapy i nie poruszam tymi kablami elektrycznymi od wtrysku GDZIE MOGE DOSTAC TAKIE KABLE NOWE ? prosil bym o jakis link . pozatym brak mocy gdy wcisne gaz do dechy przerywa dusi sie jakby dopiero gdy poruszam tymi kablami na 2 i 3 biegu idzie ok ale za to na 4 idzie do pewnego momentu i brak mocy gaz w pizde a on nic a gdy nie rusze wogole tymi kablami po odpaleniu brak mocy na kazdym biegu !! POMOCY !! jestem teraz we francji i musze zrobic ten samochod zeby nim wrocic do polski 2500km :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.