Skocz do zawartości

E60 520d 3.0 218KM 2004r kręci ale nie pali


patiomkin11

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Wóz dotychczas palił pięknie, od strzała. Teraz jest po blacharce składany do kupy. Nie było mnie przy składaniu środka i ludzie którzy to robili powiedzieli że wóz odpalał i jeździł do momentu przykręcenia plastików pod maską (osłona górna wtryskiwaczy itp). Nie wyświetla żadnego komunikatu typu immo, kluczyk czy coś w tym stylu. Kręci ale nie pali. Czy ktoś ma pomysł co to może być? po sprawdzeniu czy na wtryskach coś się dzieje LED nawet nie mignął. Wtyczki raczej też wszystkie sprawdziłem. Czy możliwe jest żeby kluczyk wyleciał z pamięci? Czy można wgrać ponownie tak jak w innych wozach zgubiony lucz bez podpinania do kompa? Już mi ręce opadają do tego wozu... Np. Po wstawieniu radia od e63 na wyświetlaczu obraz tak, jakby był do większego wyświetlacza i nie ma możliwości regulacji wzmocnienia - cisza w głośnikach. Trochę mnie poniosło - radio to do innego działu...

Z góry dziękuję za pomoc.

 

P.S. Przepraszam ale nie interesują mnie porady typu jedź do mechanika, Aso itp, albo sugerowanie "lewych" kombinacji (szczególnie to ostatnie będzie bardzo nie na miejscu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź. Fakt, pomerdało mi się - 530d :(. Myślałem o trybie transportowym, ale wtedy by wyświetlił się chyba komunikat? Na wyświetlaczu licznika (kilometrów itp - o ile dobrze pamietam) Jest mały trójkątny znak z wykrzyknikiem w środku. Chyba faktycznie muszę się podłączyć do kompa. Najgorsze jest to, że nie odpinali - podobno - żadnych wtyczek, tylko przykręcili plastiki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.