Skocz do zawartości

320d automat brak mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witam mam problem z samochodem nie wiem co sie dzieje na poczatku skrzynia zaczela szarpac pojechalem do mechanika powiedzial ze skrznia zeby wlac taki preparat na zwiekszenie lepkosci w skrzyni nie powiem bo po wlaniu samochod normalnie jak bylo wczesniej ale jest nadal problem bo samochod nie ma mocyy wogole pedał na maxa a ona nie idzie chyba ze od poczatku ja przeciagne na wysokie obroty to jeszcze idziee ale tak nie bylo moze ktos cos doradzi co to moze byc martwie sie czy calkiem skrzynia nie padnie proszze o rade

Edytowane przez sponsi1986

Opublikowano
  • Autor
prosze naprawde o porade w kwestii tej mocyy bo nie wiem co robic fachowcyy to by robili co popadnie :( i kase braliii
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
wymień olej razem z filtrem, wyzeruj wartości adaptacyjne skrzyni, przy okazji podpięcia pod kompa zdiagnozuj resztę błędów, założe się że i motor ma jakiś problem
Opublikowano
  • Autor

ja juz sam nie wiem co z tym samochodem dzis wracalem z pracyy samochod po jakis 3 km jeszcze zimnyy ale wcisnelem pedał gazuu a ona jak wczesniej zeroo zamułu moze filtr paliwa albo cos sie zapchało bo skrzynia pracuje juz ladnie wiec chyba to nie od skrzynii

 

ale zamuł wracaa po rozgrzaniu silnika dzis zawiozlem zone do pracy wrocilem zlapala temperaturyy i brak reakcji na pedal gazu tzn idzie ale tak ze jak bym mnial kogos wyprzedzic to juz po mnie widze ze malo odpowiedzi na ten temat pomalu zaczynam zalowac ze sie zdecydowalem na automata jazda super ale jak cos sie dzieje to problem :( czytam tez o wymianie oleju w skrzyni ale tu opinie podzielone samochod ma przebiegu 240 tys sprowadzony z niemiec nie wiem czy tam ktos zmienial ale znajac niemieckie podejscie pewnie tak

Edytowane przez sponsi1986

Opublikowano
Podepnij kolego kompa. Skoro skrzynia przerzuca ładnie to nie ma co jej się czepiać. To raczej coś w silniku. A nie ma co wróżyć dopóki kompa nie podepniesz.
Opublikowano
  • Członkowie klubu

proszę zmienić tytuł wątku

viewtopic.php?f=69&t=117886

330i coupe          335d xDrive
276218_2.png     1089970_2.png

Opublikowano
  • Autor
jutro jestem umówiony z mechanikiem dam znac jak juz bedzie wiadomo co bylo moze komus kiedys pomoze :D pozdrawiam i sory za zły temat głowny :D
Opublikowano

Kolego wlałeś jakieś g...o do skrzyni i nie działa prawidłowo. Producent nie przewiduje żadnych dodatków do oleju w skrzyni. Jedyne co mogę polecić to wymiana oleju w skrzyni na zalecany przez producenta do tego wymiana filtru w skrzyni. A na koniec wymiana płynu hamulcowego.

Może być tak ze sprzęgło hydrokinetyczne ma problem.

Bez komputera się nie obejdzie.

Opublikowano
  • Autor

Kolego sam nic nie wlewalem to mechanik znajomy powiedzial ze moze pomoc juz mnieli 3 przypadki ze w jakims wv blokowalo kolaa az i po tym rok czasu jezdzi i nic a zamulona byla przed wlaniem wiec to napewno nie od tego to ten preparat link :

 

http://midparts.com.pl/pl/p/Lube-gard-LXE-z-dodatkiem-zmniejszajacym-tarcie/1860

 

a

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
jakieś badziewie w stylu opiłków miedzianych do łatania chłodnicy :D :D w życiu przenigdy nie używaj tego typu specyfików do błyskawicznego i łatwego naprawiania poważnych problemów z autem - to tylko wyciąganie kasy, a że w vw pomogło to się nie dziwię, one całe są ze stacji benzynowej :D :D
Opublikowano
  • Autor
witam bylem dzis u mechanika polecanego od kolegi i komp nic nie pokazal zadnego błedu patrzył przepływke odł i podł i jeszcze zaslepił egr i naarazie moc jest az swiszczyy zobaczymy czy sie nie nawroci
Opublikowano

A jakie są odczyty z live data ?

Jakie wartości przepływomierz na postoju, jakie ciśnienie turbiny na postoju i maksymalne ?

Opublikowano
  • Autor
kolego niestety nie pamietam cos mi mowil jakies odczyty ale juz nie pamietam narazie jest dobrzee to chyba najwazniejsze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.