Skocz do zawartości

problem z aktywna kierownica bmw e61


rafik29

Rekomendowane odpowiedzi

ja caly czas borykam sie z jakimis blahostkami w aucie i wiem ze swojego doswiadczenia ze duzo naprawia sie komputerem przy malej ilosci uzycia mlotka i przecinaka a tak czy inaczej trzeba placic.tez mam dosc tego auta mimo ze sprawia duzo frajdy :|

 

Będziesz Miał Wydatki... nie znasz tego powiedzenia ;) ?

Niemniej jednak każda frajda potrafi być przyćmiona mniej lub bardziej kosztownymi błahostkami

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zadnych młotków i przecinaków nie używałem po wymianie przekładni byłem na serwisie bmw u znajomego adoptował actiw drive i nadal problem na serwisie nie mieli takiego przypadku jeszcze i też nie wiedza jak go razwiązać :lol:

 

Active drive ??? Rozumiem że piszesz o active steering (GB) lub aktivlenkung (D)

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka instrukcja79 NIE ZNAM TEMATU jestem nowy na tym forum jakies wskazówki prosze :oops:

W tym przypadku chodzi o instrukcję obsługi samochodu która to zazwyczaj jest dołączana do pojazdu - czasami nawet w języku polskim!! :D :D :D I na jej 79 stronie jest krótki opis jak przeprowadzić inicjalizację układu Active steering po ponownym podłączeniu akumulatora!Dla nie posiadających instrukcji cytuję:

1. Uruchomienie silnika.

2. Podczas postoju samochodu obrócić kierownicę z położenia na wprost do oporu w lewo, następnie do oporu w prawo i z powrotem na wprost.

3. Wyłączyć silnik.

Choć u mnie po wymianie akumulatora ta procedura nie wystarczyła - musiałem zrobić parenaście metrów kręcąc kierą w prawo/lewo i system zaczął działać prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.