Skocz do zawartości

panowie prosze o pilna pomoc 520i 12v chodzi o paliwo


dawidek1989pc

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam problem z paliwem otoz to ze kupilem nowa pompe paliwa i bylo wszystko ok paliwa mam ok 25 litrow w baku.

wymienilem rowniez filtr paliwa ktory znajduje sie przy baku.

mam otoz problem z odpaleniem na benzynie m20 520i 12v w czym mam szukac przyczyny pompa sie zalancza jak krece rozrusznikiem na gazie bez problemu odpali

w przewodzie ktory doprowadza paliwo do wtryskow z baku jest paliwo ale bardzo delikatnie lub wcale

jesli chodzi o silnik krokowy i przeplywomierz lub przepustnice to sa ok bo na gazie bez problemu chodzi.

 

czy jest ktos z lodzi kto moze podjechac do mnie i pomoz mi??

 

co to jest za filtr z weglem aktywnym ktory znajduje sie zprzodu za co odpowiada???.

 

jest taki problem ze dzisiaj wyjalem pompe paliwa wrzucilem ja do miski z paliwem podlaczylem na krotko i cisnienie jest bardzo mocne przy zapodawaniu paliwa takie jak powinno byc czy jest ktos z lodzi kto moze mi pomoz

filtr ktory znajduje sie przy baku paliwa rowniez wymienilem.

 

ile na kostce ktora doprowadza napiecie do pompy powinno byc plusow a ile minusow??

czy waz ktory doprowadza paliwo jest ten ktory idzie do filtra paliwa przy baku??

 

bardzo prosze o szczegolowa odpowiedz?? i jak najszybsza

 

z gory bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś tą starą pompe że wymieniłeś na nową? moim zdaniem troche bez sensu... bo w innym wątku też o tym pisałeś i miałeś to samo. to się stalo z dnia na dzień czy ktoś Ci majstrował przy baku coś?

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara pompa wogole nie pompowala jesli chodzi o nowa to napoczatku jak wrzucilem ja to chodzila

po pewnym czasie przestal brac paliwo

 

pompa ktora teraz jest dziala nadal normalnie zapodaje paliwo ale waz ktory wprowadza do wtryskow jest na ta chwile pusty

nie ma ta paliwa czy moglo sie zapowietrzyc uklad paliwowy i nie zapodawac paliwa??

 

co moze byc przyczyna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mi też się wydaje że podpiąłeś na odwrót przewody przy pompie. daj na odwrót, odłącz przewód podający paliwo pod machą i niech Ci ktoś kręci aż zacznie sikać paliwo, odpowietrzysz i powinno być.

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.