Skocz do zawartości

E39 program do diagnostyki


opa_pl

Rekomendowane odpowiedzi

i co? zainstalować na kompie, podpiąć pod be emkę, odpalić program, coś więcej? to to takie proste? :shock: nie spodziewałem się... eeee... to zamawiam kabel, zipa ściągam i po jutrze będę miał swoje, ale jak trzeba coś więcej i nie będzie tak jak jest napisane to piwko stawiasz :8) co ? :mrgreen:

szkoda ze mój problem z odpaleniem kombiaka jest baardziej skomplikowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za podsunięcie genialnego pomysłu!... sam bym na to nigdy nie wpadł. Tylko, że o ile się nie mylę to trzeba mieć polski nr tel., aby dokonać płatności na chomikuj. Ja mieszkam za granicą i z polską telefonią pożegnałem się już dawno temu. Więc darujmy sobie zbędne uwagi, a trzymajmy się tematu. Z góry dziękuje...

 

Czy ktoś wypowie się w kwestii wersji inpy??

 

 

Wiec sie mylisz co do Polskiego nr tel..... :nienie: Możesz przelewem to zrobic :cool2:

 

 

Masz racje, są płatności YETIPAY, ale tam trzeba najpierw konto otworzyć, przelać tam pieniądze, nie mam polskiego konta bankowego, a w tym, które mam najpierw trzeba dodać odbiorcę, następnie czekać 3 godziny, i dopiero można zrobić przelew międzynarodowy. A pieniądze w PLN dotarłyby po 3 dniach roboczych. Więc wydaje mi się, że dużo łatwiej jest znaleźć plik gdzie indziej. Gdyby mieli płatność kartą to, co innego, ale nie zauważyłem, aby mieli. Więc proszę ponownie nie bądźmy tak małostkowi i skupmy się temacie.

 

 

Rozumiem, że polecasz inpe w wersji 5.0?

Znalazłem inpe 5.0 również tutaj http://bitsnoop.com/inpa-5-0-inpa-iso-q1735175.html bez logowania itp.

Nie mialeś większych problemów z konfiguracją i główne pytanie, czy Ty też masz kabel OBDII?

W tej szarej codzienności zdarzają się rzeczy, chwile i miejsca, dla których życie nabiera koloru.........zdecydowanie pasja jest motywem przewodnim tej historii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie polecam :wink: :wink: :wink: ......wrzuciłem wam na inny serwer i tyle :oops: :oops:

 

i co? zainstalować na kompie, podpiąć pod be emkę, odpalić program, coś więcej? to to takie proste? :shock: nie spodziewałem się... eeee... to zamawiam kabel, zipa ściągam i po jutrze będę miał swoje, ale jak trzeba coś więcej i nie będzie tak jak jest napisane to piwko stawiasz :8) co ? :mrgreen:

szkoda ze mój problem z odpaleniem kombiaka jest baardziej skomplikowany.

 

No mniej więcej ale przecież o tym jest tyle tematów ,ze szkoda już dalej pisać kolego.. :mad2: :mad2: a piwko sam sobie wypij jak będziesz instalował :cool2: :cool2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.