Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

...taka ciekawostka...odwiedziłem dzisiaj "komis samochodowy" w Niemczech...prowadzony przez jakiegos Hassana (Turas)..Syn Hassana widzac moje zainteresowanie jednym z wystawianych aut zapytał "na ile ja robimy?"...Masakra...powiedział ze tak czy inaczej "na polske"...a Bunia miała tylko 160tyś...nic szukamy dalej...jutro kolejna wyprawa...pozdrawiam.. :mad2: :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazji nie ma w komisach :cry2:

W komisach często można trafić naprawdę fajny egzemplarz. Samochody są czasami zostawiane w rozliczeniu lub do sprzedaży komisowej przez normalnych użytkowników,którzy nie mają czasu na giełdy itd.. Nie ma żadnej reguły czy autko pochodzi z komisu czy od osoby prywatnej bo i tu i tam można trafić minę!

Osoby prywatne też sprzedają szrot,którego już mają dość i jego utrzymanie przekracza budżet domowy:) Podstawa to dobre oględziny z dobrym fachowcem.

Nie każdy komis to banda oszustów i nie każdy indywidualny "pierwszy właściciel" jest uczciwy!Powodzenia w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego 3k pakiet ubezpieczeń, jako, że kierowca poniżej 25 roku zycia, ja wymieniałem filtry ( paliwa, powietrza ), oleje, pasek od alternatora i klocki z przody i wyszło 4700zł, i jak kupujesz używane auto to trzeba się liczyć, że może wyskoczyć jakaś poważniejsza awaria.

 

Pzdr

dokładnie 10tys to min. jakie trzeba miec w zanadrzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To autko jeszcze jest...rozmawiałem z gosciem i niby wszystko dobrze...ustawiłem sie juz na ogledziny ale nie wiem czy zdaze wrocic z Reichu. Vin rozkodowałem i zgdza sie z opisem..pozostaja mi dokładne ogledziny i WASZA OPINIA... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Sugeruje szybko zmienić tytuł bo ten odgrzebany wątek wyjątkowo się rzuca w oczy.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.