Skocz do zawartości

swap na hamulce od 4.8is


kapusta75

Rekomendowane odpowiedzi

no nieźle..

a mógłbyś wypisac listę rzeczy które przeszczepileś ?

Tak, żeby móc ogarnąć wartość takiego przeszczepu.

Tym bardziej, że wielu z nas zegarki się trzęsą przy hamowaniu powyżej 120 a problemu nikt chyba definitywnie nie rozwiązał...

 

No i Ty masz polifta więc nie wiadomo czy te rzeczy da się i do przedlifta założyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kapusta ale czy 4.6is i 4.8is maja te same rozmiary tarcz.

 

Przod.

Front Discs Specification:

Vented - Studs 5

Disc diameter 356.0mm

Disc thickness 36.0mm

Overall height 62.0mm

Centre diameter 75.0mm

Minimum thickness 34.4mm

 

Tyl.

Rear Discs Specification:

Vented - Studs 5

Disc diameter 324.0mm

Disc thickness 20.0mm

Overall height 80.2mm

Centre diameter 75.0mm

Minimum thickness 18.0mm

 

i operacja jest Plug & Play.

Bo juz obserwuje komplet juz od pewnego czasu i sie zatanawialem nad tym.czy montaz podejdzie bez przerabiania jazm lub pod ori od 3.0d podejda bez zadnego problemu.

Czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jedyne co jest inne to sroby mocujace caly zestaw do wachacza.maja inny skok)

 

Kolego pierwsze slysze by zacisk byl mocowany do wachacza a i jak sruba moze miec inny skok skoro otwor co sie przykreca jazmo hamulca zostaje ten sam,czyli wniosek taki ze tylko w 4.6 lub 4.8 is, poprostu sa sruby na inny klucz (nie 16 tylko 18) ale srednica sruby jest ta sama.Bo nie zmieniales (zwrotnicy) z lozyskiem od 4.6 is.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty kolego sie uspokoj i ucisz sie troche nie unos sie.

 

BO POMYSL SOBIE LOGICZNIE CO NAPISALES W OSTATNIEJ WIADOMOSCI JAK MOZNA WKRECIC SRUBE O INNYM SKOKU GWINTU,W OTWOR W KTORY UPRZEDNIO NIBY BYLA SROBA Z CALKIEM INNYM SKOKIEM GWINTEM.

 

pomysl zanim cos nerwowo napiszesz.OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mni denerwuje jak ktos mnie postuje zamiast podziekowac.dla mnie to jest wachacz.wszyscy wiemy o co chodzi, prawda?zacisk jest przykrecany w jedno miejsce.wiemy w jakie.w kadym aucie.jesli pisze ze sroba jest moze byc inna to znaczy ze moze byc inna!to ze ma ta sama srednice nie znaczy ze jest ta sama.ma inny skok gwintu.zastanow sie kolego zanim zaczniesz sie wymadrzac ze cos pierwszy raz slyszysz.,dzieki

 

To ty zrobiles babola,przykrecajac hamulce tak wazna rzecz na sruby niby o innym skoku gwintu....no wybacz ale to hautura totalna kazdy ci to powie,ty sobie mozesz to nazywac jak zechcesz ale nie wprowadzaj osob na forum w blad ze zacisk przykreciles do wahacza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty kolego sie ucisz i zastanow co piszesz i czytaj co pisalem.pisalem ze nie wkrecalem starych tylko te drugie bo sadzilem ze maja inny skok gwinta!!!!!!!sa wkrecone te co powinny byc.napisalem aby sie upewnic ze sruby sa w kaplecie.od wersji 4.8!!tak napisalem.nikogo nie wprowadzalem w blad!dla mnie to jest nadal wachacz.od dolnego swoznia do samej gory jest wachacz!i tam sa przymocowane hamulce tak jak powinny byc!

 

Jednak twoja glowa pusta jak KAPUST75---( choc moze jest ten sam ale ciezko mi szlo wiec od 4.6 zakladalem)

a twoje auto to 4.4.

Skoro swoje wykreciles a wkreciles inne.od 4.6is co dostales w zestawie co maja inny skok.Czytaj co jest napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego jest forum panowie,aby rozwiazywac takie zagadki.ktos musi zaryzykowac i sprawdzic.otoz: bez wzgledu na to jakie x5 mamy, hamulce od 4.6 badz 4.8 pasuja jak ulal do naszych :D .ja zaryzykowalem i kupilem i zamontowalem.teraz moge sie tym podzielic.zmienialem tylko przod.to on jest najwazniejszy.nie inwestowalem w nowe tarcze bo nie bylem pewien czy zestaw przypasuje, zmienie na nowe pozniej.wszystko jest plug and play.jedyne co jest inne to sroby mocujace caly zestaw do wachacza.maja inny skok, wiec jak kupujecie to koniecznie z tymi srubami( choc moze jest ten sam ale ciezko mi szlo wiec od 4.6 zakladalem), klucz zamiast 16 jest 18.zaopatrzcie sie bo nie typowy w sumie rozmiar.odnosnie kosztow to ja w polsce na allegro kupilem za 500zl wszystko:zaciski,tarcze, klocki(dobre wciaz).od tego goscia:

http://allegro.pl/bmw-e53-x5-4-6-is-kompletne-chamulce-2-tloczkowe-i1983835950.html.

jesli do niego zadzwonicie to poza allegro pewnie taniej posci.

zmiana zajela mi dzis 0.5h na strone.moze pierwsza strona troche dluzej bo nie wiedzialem czy przypasi.zmieniajcie bo roznica jest kolosalna.zestaw pasi do przed i po lifcie.aha:odnosnie bicia hamulcow:tez mialem.wymienilem tylne!tak tylne tuleje plywajace(tragedia samemu dorobic sprzet wyciskajacy, ale poszlo) i zero bicia.nic!hamce sa tak mocne ze abs odpala sie jak depne przy 150!polecam

 

Przejzy co napisales sam...jednak ----------Kapusta---------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki ty jestes glupi facet jednak.szkoda gadac.zeby takie posty i wyzwiska pisac!!!!1idiota jestes.jak spotkam cie w uk to ci morde obije za to stary!pisalem idioto ze wkrecalem stara ale ciezko szlo wiec wkrecilem ta druga debilu!dwoja glowa jest pusta!!!

 

Tylko najpierw obij sobie i nie idz takimi wyzwiskami czlowiek ci prawde napisal a ty sie unosisz jak dziecko nie majac racjii i jak juz to pokierowal cie czlowiek w dobra strone.

Zapraszam cie jak jestes taki madry na pokazik twej sily i zrobimy sobie ubaw jak ci to ja za przeproszenie ta kapuste zakisze i pojedziesdz lub cie odwioza.

Chcesz adresu to zapraszam na Queensway co100ap

 

 

 

---KAPUSTA75--- MAM WSZYSTKO CO NAPISALES DO MNIE I ZGLASZAM SPRAWE DO ADMINA

 

I TACY GUWNIAZE -- KAPUSTA75-- JAK TY PSUJA DOBRE SLOWO I MARKE JAKIM JEST ---BMW---

 

TAKI JESTES CWANIACZEK ZE POUSUWALES WSZYSTKIE SWE POSTY CO MNIE W NICH OBRAZILES..

JUTRO I TAK BEDA U ADMINA.

Edytowane przez olorob X5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

To nie do smiechu ty mnie wyzwales a ja przyjmoje twe wyzwanie nie bojac sie podajac ci kod moj.

Zglaszam sprawe do Admina za to co napisales bo jestes guwniaz i tyle,i tacy jak ty to psuja marke --- BMW ---.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

To ty wyzwales mnie a ja przyjmoje twe wyzwanie podajac ci moj kod.

 

Tacy jak ty guwniaze pusja dobre strony i zalety marki --- BMW ---.

 

Czlowiek doradza i nakierowuje a co dostaje wyzwiska,od guwniaza co kupil sobie auto i mysli ze jest kims.Juz cie widze jak to panoszysz sie po swoim osiedlu w Pl. jaki to z ciebie wirazka,pokazales to tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez komentarza.poprostu ignoruje cie facet.burak i cwel jestes dla mnie.pajac drogowy.madry na forum.

 

Zapraszam cie do siebie i wtedy pogadamy,kto tu jest madry tylko na forum.

Taki mocny jestes to dlaczego usunoles swoje posty z pierwszej strony ale ja mam wszystkie.

Usunoles bo napisales takie glupoty i gdy tylko przeczytales to walnoles sie w swoj glupi KAPUSCIANY leb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.historia zakonczyla sie wyzwiskami od olorob X5 .jesli kogos to interesuje prosze o kontakt na pw.

 

Ale ty jestes podly KAPUSTA75 obraziles mnie wyzwiskami a teraz smiesz mnie oczerniac w swym poscie i jeszcze do tego jak info to na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.historia zakonczyla sie wyzwiskami od olorob X5 .jesli kogos to interesuje prosze o kontakt na pw.

 

 

Moje posty sa wszystkie zaden nie usuniety i kto tu kogo wyzwal czlowiek poprostu poradzil i zwrocil uwage ze zle zrobil i zle nazwal pewna rzecz.

 

kapusta75 napisał(a):

jaki ty jestes glupi facet jednak.szkoda gadac.zeby takie posty i wyzwiska pisac!!!!1idiota jestes.jak spotkam cie w uk to ci morde obije za to stary!pisalem idioto ze wkrecalem stara ale ciezko szlo wiec wkrecilem ta druga debilu!dwoja glowa jest pusta!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ile mamy lat to kazdy ma w swym profilu kolego ale chyba ja nikogo tu na forum ogolnym nie wyzwalem jak to zrobil KAPUSTA75--piszac bzdury totalne i a gdy czlowiek chce go naprowadzic ze robi cos zle,to otrzymoje wyzwiska.

Zas kasuje swe posty z wyzwiskami w moim kierunku kierowane.

I NA TYLE JEST BESZCZELNY ZMIENIA SWA PIERWSZA WIADOMOSC I UBOLEWANIAMI ZE OLOROB X5 GO WYZWAL,

co jest totalna bzdura.Gdyby zachowal sie KAPUSTA75 tak jak pisze ze go wyzwalem to by nie usuwal swych postow majac czysty dowod w sprawie ze to ja go wyzwale.Proste i logiczne Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste i logiczne jest to ze kolega sie wymadrza i jako pierwszy zszedl na droge klotni i wyzwisk.pierwszy oczernil moj nickname.jako pierwszy wyzwal od gowniarzy mimo ze wcale nie jest starszy odemnie.jest osoba, ktora nie pierwszy raz probuje byc madrzejsza niz inni na forum, przepraszam; glupio madra!sadzac ze cos wie.usuwalem posty poniewaz zle mi bylo z tym ze musialem na tak niski poziom konwersacji zejsc.szkoda mojego pisania i tego forum jesli sa takie osoby jak kolega OROLROB X5 czy jak go tam zwal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.