Skocz do zawartości

nastawnik(sterownik)turbiny e60


kukis84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Panowie mam problem ze znalezieniem numeru części-sterownika turbiny do mojego auta-BMW E60 530d kwiecien 2004.

Wyskakuje mi błąd sterownika.Chciałbym go wymienic , ale na allegro sa sterowniki z innymi numerami niz ja mam.

Potrzebny mi ten numer , gdyż tydzien temu regenerowalem turbine i obawiam sie ,że to nie jest mój sterownik.

Bardzo prosze o pomoc , gdyz chce w spokoju spędzić Święta.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ciężko ci będzie ustalić jaki numer powinien mieć sterownik twojej turbiny ,gdyż ta część jako nowa nie występuje osobno tylko z turbiną.

Najłatwiej jest odczytać numer ze sterownika ,który jest przy turbinie ale ty podejrzewasz ,że podczas regeneracji założyli ci nie twój.

 

Po drugie chodzi powszechna opinia ,że tych turbin się nie regeneruje - producent czyli Garrett nie oferuje już oryginalnych zestawów naprawczych a regeneracja na zmiennikach nie przynosi zadowalających efektów - tzn. są problemy z prawidłowym działaniem tych turbin po regeneracji. Poczytaj trochę forum - całkiem niedawno był temat w którym użytkownik opisuje ,że turbo zregenerował u super extra speców ale nie działało jak trzeba i dopiero po kupnie nowego auto jeździ jak trzeba.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem swiadomość,że to nie są orginalne części do jej regeneracji.

Skorzystałem ze znajomosci i dodzwoniłem sie do renemowanej firmy zajmującej sie naprawą i regeneracją turbin.

Powiedzieli wprost ,że nie zregeneruja mi tej turbiny ze wzgledu na brak orginalnych części zamiennych.

Zaproponowali mi nową za 3850 zł po rabacie .

Nie chciałem pakowac tyle w auto , które zamierzam na wiosne sprzedac, dlatego połasiłem sie na regeneracje.

Sprubóje jeszcze dac do naprawy sterownik.

 

Dzieki i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.