Skocz do zawartości

spalanie e90 320 xd


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów oraz szczęśliwych ( mam nadzieję ) posadaczy BMW!

 

Mam krótkie pytanie:

 

Czy E90, 320 xd (2010r) 184km, powinien w mieście palić prawie 10 l?? Jak na razie sama jazda po mieście wskazuje ze wychodzi aż tyle.

 

Dodam że:

 

auto jest 4x4, automat i nie jeździłem cały bak jak szaleniec, tylko raczej starałem się poruszać dynamicznie ale bez buta z każdych świateł.

 

Czytałem że auto 320 d potrafi palić ok. 9-9,5 l w mieście ( tylko dlaczego aż tyle...)

 

tylko proszę aby inforacja byla od osób które jeździły/jeżdzą cały bak po dużym mieście, w tym korki.

 

Proszę nie pisać że pali 7 l, gdy ktoś np. 1/3 baku zrobił po trasie lub warunki ma zbliżone do jazdy mieszanej.

 

Dzięki i jeszcze raz witam na formum BMW!

 

Lukas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

118d 143 km Wrocław śr prędkość 20km/h 8-11 l/100km :)

a Ty marudzisz, ze Twoje 184 km napędzające 4 kola przez automat pala 10 l ... :duh:

 

ludzie czytają bzdury na forach, ze 2,5 l benzyna pali 10 l w mieście i potem się dziwią, że ich diesel tyle pali ...

 

ja bym się cieszył, że pali tylko tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Dzieki za odpowiedz i info, co do marudzenia... Chcialem se upewnic, a chyba lekka niepewnosc jest uzasadniona, nowczesne benzyny potrafia palic 9 w miescie, wiec dla mnie wydalo sie troche dzowne ze przy spokojnej jezdzie diesel pali ponad 9,5 l, oczywiscie wiem ze to jest automat, 4x4, ale mialem nadzeje ze 9 l nie przekroczy, przynajmniej przy spokojnej jezdzie.

 

W kazdym razie nie marudze, w trasie spalanie bardzo spada, autko jest swietne i ma niezlego kopa jak na 2l.

 

Ps.

 

Ludziska, nie czepiajcie sie na kazdym kroku...

 

Pozdrawiam

 

Lukas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.