Skocz do zawartości

320i halogeny - co kupić i jak założyć??


d4ras

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie! mam zamiar kupić te halogeny :http://allegro.pl/halogen-halogeny-tuning-lewy-prawy-kpl-bmw-3-e36-i1997822696.html

w zderzaku mam na nie dziury,ale nic tam nie ma,żadnych ramek itp. czy da się je tam zamontować?

sprawa dość pilna, proszę o pomoc

 

________

Poprawiłem tytuł. Otrzymujesz ostrzeżenie. /mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Niedługo te halo chyba za darmo zaczną rozdawać. Pamiętam jak za któreś tam z kolei swoje płaciłem dwa razy tyle i się cieszyłem że tak tanio :D

 

W komplecie masz ramki montażowe, wpierw je mocujesz do zderzaka a później w nie wpinasz halo. Śmiało kupuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam je niecały rok i powiem wam że gorszej lipy nie widziałem. Cały odbłyśnik jest w kolorze czarnym - ta farba która robi za odbłyśnik odeszla a są praktycznie nie używane jak prześwieciły łącznie ok 10 godzin to wszystko.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym tą kasę przeznaczył na paliwko, a jak już kupował, to szukał jeszcze tańszych.

Halogenów nie używam, bo niby gdzie i kiedy?

 

A do lansu wystarczą nawet chińskie.

Powiadają, że używanie szukajki obcina paluchy, porywa dzieci i odmóżdża, ale to chyba bzdura...


http://www.konstel.webs.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hehehe. Coś w tym jest. Sam kilka kompletów wymieniałem, za każdym razem kupując nówki ale nie ori. I też przyznam że głównie po to żeby "dziure w zderzakach czymś zapchać" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halogeny już mam. są jakie są. Tylko teraz jak je tam zamontować? ramki mam, kostki jakieś tam idą ale prądu w nich nie ma. jak włączam halogeny to nie świeci się kontrolka na desce. proszę o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat, mam halogeny oryginalne, wtyczki przy nich i kawałki kabla, kupiłem przełacznik podwójny (fabrycznie nie miałem halogenów) oprócz kabla co potrzebuje, jaki przkażnik gdzie go wsadzic, ewentualnie którędy przewody puscić od przełacznika do przekażnika... Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam Ponownie. Przełożyłem dzisiaj przekaźnik od pompy paliwa do halogenów, kontrolka się zaświeciła, prąd w kostkach jest, także wszytko niby ok, niby ponieważ po wsadzeniu tego przekaźnika kontrolka świeci non stop, nawet gdy włącznik jest w pozycji "off". włącznik halogenów mam oryginalny. Czy przekaźnik nie ten> czy to że halogeny były nie podłączone?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.