Skocz do zawartości

TOMTOM


J E L I T O

Rekomendowane odpowiedzi

osobiście nic nie mogę o nim powiedzieć, ale czytałem bardzo dobre opinie w rzetelnym piśmie: http://www.pcmag.com/article2/0,1759,1873174,00.asp.

A wiele razy różne znane mi kiepskie produkty zjechali - więc mam do nich zaufanie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odnosnie TomToma bardzo dobra nawigacja osobiscie uzywam obsluga w wielu jezykach co do map bardzo szczegolowe i dokladn jesli chodzi o kraje europejskie sam mieszkam w Anglii Londyn i raczej sie na Tomtomie nie zawiodlem dokladnie i prosto prowadzi do celu jesli chodzi o mapy polski to raczej dokladne ale malo szczegulowe brak dokladnych map miast a co do mniejszczych miejscowosci to juz porazka tylko kilka glownych ulic to wszystko.Pozdrawiam Slawek :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

moim zdaniem najważniejsze są mapy, używałem ogólnej mapy europy i jeśli chodzi o większe miasta np. londyn czy paryż to ładnie wyszukuje ale mniejsze mieściny to niestety ta mapa imo nie nadaje się w polsce też do niczego nie ma wielu dróg a nawet miejscowości,

teraz testuję navi flash - ogólna mapa podobnie jak w tomtomie ale dorzuciłem mapy poszczególnych państw i jest narazie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze nic sie nie paleta to fakt ale jezeli chodzi o opracowanie mapy Polski na tym urzadzeniu to nie jest ono najlepsze.Jezeli jezdzisz po Polsce to najlepsza bedzie Automapa XL ale ona w tym momencie nie dziala na tomtoma bo to urzadzenie ma system operacyjny symbian.

Obecnie w zadnej z nawigacji nic nie paleta sie po samochodzie bo poprostu nie ma co sie paletac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A mam pytanie do użytkowników TOM TOM. Jak ta mapa działa w praktyce? wiem , że jest bardzo szczegółowa w dużych miastach Polski, a a jak jest z innymi mniejszymi badź mniej popularnymi miastami i drogami ?

mapa daje sobie rade czy przestaje kierować?

Słyszałem ,ze w Polsce jest dopiero 23% powierzchni "opracowanej"przez mape w TOMTOM? a natomiast dla porównania Czechy mają 99%?

Jak jest naprawde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie do użytkowników TOM TOM. Jak ta mapa działa w praktyce? wiem , że jest bardzo szczegółowa w dużych miastach Polski, a a jak jest z innymi mniejszymi badź mniej popularnymi miastami i drogami ?

mapa daje sobie rade czy przestaje kierować?

Słyszałem ,ze w Polsce jest dopiero 23% powierzchni "opracowanej"przez mape w TOMTOM? a natomiast dla porównania Czechy mają 99%?

Jak jest naprawde?

 

Jeżeli chodzi o duze miasta typu Warszawa,Poznań itp to działa to bardzo ładnie.Pokrycie terenu jest dokladne.

Jeżeli chodzi o mniejsze miasta to zalezy to od wielkosci tego miasta.Z reguły zaznaczone są tylko główne ulice bądź obwodnice w zależnosci od tego jak duze jest miasto.

Według danych które podaje TomTom mapa Polski ma 19% pokrycia powierzchni.To się wydaje mało.Ale z czystym sumieniem musze Ci powiedziec ze przy jej uzyciu zajedziesz wszedzie w Polsce gdzie tylko chcesz. (nie mówimy tu o wsiach składających się z 5-ciu gospodarstw).Ta mapa obejmuje również takie mało istotne drogi.Ja czekam z niecierpliwością na nowa wersje mapy Polski i tu Cię zapewniam ze bedzie to napewno rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa mapa wyjdzie najprawdopodobniej koło czerwca.Co do ceny to oczywiście nie znam jej bo jeszcze jej nie ma.

Oczywiście jeżeli kupisz teraz urządzenie to mape można dograć.

 

Mam do sprzedania swojego TomTom GO 700.To jest top klasa.Sprzęt godny uwagi i warty polecenia.Na gwarancji, stan fabryczny.

Nie chcę drogo więc jeśli byłbyś zainteresowany to możemy się porozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.