Skocz do zawartości

POMOCY centralny z pilota nie działa ino z kluczyka !!!!!!!!


Damianoone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie posiadam BMW E39 z 96r mam problem i mam nadzieje że mi ktoś pomoże. A wiec tak nie działa mi centralny z pilota ponieważ był wyciągniety aku i bezpieczniki i sie chyba rozkodował, byłem a w salonie i mi powiedzili ze nic mi nie pomogą bo pilot nie jest orginalny, wydaje mi sie ze był orginalny centralny z kluczyka a nie z pilota i ktoś założył również z pilota czy ktoś ma pomysł jak to zakodowac bo tak jak pisze z orginalnymi to mi nie działa PROSZE O POMOC I DZIĘKUJE !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w końcu jak? Masz oryginalny kluczyk z przyciskami? Masz osobnego pilota do centralnego/alarmu?

 

Jeżeli piszesz o oryginalnym pilocie w kluczyku, to sprawdź/wymień w nim baterie. W tym przypadku nic się nie rozkodowuje po wyjęciu akumulatora.

 

Jeżeli masz osobny alarm niefabryczny z extra pilotem - też sprawdź baterie i znajdź instrukcję do tego alarmu.

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Kluczyk orginalny ale w nim nie ma pilota ino jest na srodku logo bmw i to jest latarka w tym kluczyku a pilot mam taki jak w audi składany chyba był dorabiany z alarmem a gdzie mam znalesc ta instrukcje do tego ??

U elektryka.Pilot nie oryginalny więc poszukaj jakiegoś instalatora alarmów i on ci powie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
witam chcial bym odswiezyc troszke ten temat mam e39 z 99r i orginalny pilot w kluczyku zgrzany razem gdy go otworzylem (bo myslalem ze baterie mam rozladowana) patrze a ta bateria jest jak by na jakies male nity zrobiona i jej sie nie da wymienic.. powinna w tym momecie ladowac sie z kluczyka? pilot jak nie dziala tak nie dzialal... centralny dziala ale tylko w zamku pilot w ogole nie reaguje nawet na otwieranie bagaznika zamykanie i otwieranie jaki moze byc problem ... pomozcie:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem swoją becię to od razu wziąłem się za wymianę baterii w zapasowym kluczyku .Zamówiłem na alegro nowe aku,ładnie rozebrałem kluczyk ,rozlutowałem i przylutowałem nowe aku,skleiłem wsio do kupy atu klapa bo pilot nie działa :( .Dopiero na forum znalazłem jak się koduje kluczyk,a cała moja operacja była zbędna bo akumulatorek w pilocie był dobry,tylko wystarczyło zakodować :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.