Skocz do zawartości

Problem z Monitorem w X5 (16:9)


KlaQsoN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam dziwny problem z monitorem w X5, mechanizm działa poprawnie (otwiera się), radio + kaseta odbiera poprawnie, lecz sam wyświetlacz widać że jest włączony, lecz nie ma na nim żadnych znaków, liter (jest pusty) co znaczy ze nie mogę nic na nim ustawić. Bardzo proszę o pomoc!!! klaqson@yahoo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Softa sciagni sobie od kolegow z forum sa na chomiku V-32 jesli masz MK4.

http://chomikuj.pl/loonathic?b=1

Powodzenia

PS. Sciagasz wypalasz plyte na predkosci 1 jak mapy i procedura tez jest tu na forum.Banalnie prosta czynnosc nawet dla kogos co nie lubi grzebac.Ale zas radosc co sie zrobilo samemu...Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Kolego napisz jaki masz system, czy MK4 czy MK3 a instrukcje wgrania softu znajdziesz na moim linku

viewtopic.php?f=91&t=133745

Instrukcje napisałem ja a polski najnowszy soft udostępnił kolega OSD dodam ze soft jest przystosowany do MK3!!

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
BMW X E53 3.0d Rok 2004 Koledzy u mnie podobny problem brak wyświetlacza radio chozi szuka fale CD też chodzi tylko nic nie widać . Samochód stał tydzień i padła bateria naładowałem poprzez podłonczenie prostownika z przodu pod klapą silnika ,i po odpaleniu bryki zauważyłem że wyświetlacz nie działa a radio chodzi, wcześniej było wszystko OK zaznaczam że nie mam żadnego czytnika DVD bo handlarze zwineli .Co może być przyczyną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaznaczam że nie mam żadnego czytnika DVD bo handlarze zwineli

 

Masz tuner tv ???

 

Strzelam ze jak padla bateria to wywalilo softa. Potrzebujesz czytnika dvd zeby wgrac soft i powrocil obraz. Zawsze mozesz odpiac monitor i podpiac raz jeszcze. Moze cos ruszy

 

Soft i całe sterowanie jest w czytniku( a tego kolega nie ma ) więc to nie to jest przyczyną :D :D

 

Pozostaje jeszcze kwestia tunera ty bo ten pewnie jest :mrgreen:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.