Skocz do zawartości

Woda w kabinie


marcin0405

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem juz ktorys raz ze po myciu w kabinie pod wycieraczka material jest wilgotny. Jak myslicie ktoredy woda sie tam dostaje? moze ktos kiedys mial podobny przypadek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten problem był swego czasu opisywany na forum. Prawdopodobnie odkleiła Ci się mata wygłuszająca pod boczkiem drzwi. Naprawa nie jest specjalnie trudna, można to zrobić samemu - zdejmij boczek i albo podgrzej stary klej i przylep tam gdzie się odlepiło (zrobione niedokładnie jest rozwiązaniem na chwilę) albo kup klej elastyczny (poszukaj na forum, był to jakiś SOUDAL o ile dobrze pamiętam) i naklej od nowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezupełnie, przy przyciemnianiu szyb jeśli zdejmowany byl boczek i odklejana mata to niezupełnie jest to problem ponownego podklejenia. generalnie zasada jest taka, że jak raz się odklei ta mate to trzeba dokładnie oczyścic drzwi z kleju, dać nowy klej. Takie podklejanie, dociskanie starcza na niezbyt długo a przeciekanie spod boczka wróci prędzej czy później

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem klej i taki do przyklejania szyb w samochodzie. Kolor ma identyczny jak ten co na drzwiach. nic juz nie leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem klej i taki do przyklejania szyb w samochodzie. Kolor ma identyczny jak ten co na drzwiach. nic juz nie leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U mnie tez troszeczke bylo wilgno przy pedale gazu,wiec wczoraj rozebralem boczek i ku mojemu zdziwieniu bylo wszytsko w porzadku,ale zrobilem na nowo,dzis leje caly dzien i bylem zobaczyc co jest grane i ku mojemu zaskoczeniu woda byla na progach oraz na dzwiach ponizej jak sie konczy boczek(mysle ze to jest przyczyna wchodzenia wody do kabiny ale skad ta woda na dzwiach?mysle ze schodzi z gory moze uszcelki juz nieszczelne sa !!zastanawia mnie jedno co ma ta mata do tego ze wchodzi woda?sprawdzilem odplywy w dzwiach tam sucho ,nawet je wyciaglem bo w tych odplywach nie bylo wody!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy myciu pojawia się woda na dywaniku przednim pasażera i zauważyłem że wilgotny jest welur pod deską od strony tunelu więc woda wchodzi raczej od strony maski.

Wygląda że podczas płukania szyby gdzieś podszybiem woda dostaje się do kabiny. Na co zwrócić uwagę może wchodzi przez filtr kabinowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Odgrzebuje temat,

 

Boczki mam juz uszczelnione dawno temu. Na ta chwile dzis po burzy widze, ze lekko mokro robi sie po stronie kierowcy w rogu pof podstopnica *na dywaniku. W samym rogu czuc pod palcem wode. Skad ta ta woda ?

Wsadzilem reke po wygluszenie wuzej pedalow i tam jest sucho >> gdzie lekko nizej moze podciekac ?

 

Uszczelka pod szyba tez raczej OK. Mocno irytujace, zeby takie auto podciekalo. Mam Wv lupo 99r i nic a stoi na zewnatrz non stop. Beemka wypieszczona 90% stoi w garazu a tu nagle burza i problem lekki, choc kieedys po myjce tez to zauwayzylem jak dlugo ja woda szprycowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.