Skocz do zawartości

lukaszfs

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Mam taki problem moje bmw to e34 520 150koni '92r auto kupiłem nie dawno jako uszkodzone (stało 2 lata) odpalało na gazie i obecnie próbuję je odpalić na benzynie. W ogóle nie ma żadnego odzewu nawet nie zakaszle tylko kręci rozrusznik. Gaz 2 gen. Wykonałem: Na początku wymieniłem pompę paliwa stara nie chodziła. (zamiennik z allegro) Sprawdzałem czujnik położenia wału (jak go odepnę to nie odpala na gazie więc wydaje mi się że jest sprawny) Wymieniłem listwę wtryskową z wtryskiwaczami oraz regulatorem ciśnienia Iskrę podaję Odpiąłem przekaźnik od gazu gdzie był rozcięty przewód masowy od sterownia wtryskami z komputera i go z mostkowałem. Wydaje mi się że wtryski się nie otwierają jak wyjąłem listwę i wtryskiwacze to coś delikatnie jak by puściły. (Czy dużo powinno polecieć wtedy benzyny) Sprawdzałem instalacje czy niema jakiś odcinek (jedną znalazłem ale była już nie aktywna) ale w tym momencie to mam wrażenie jakby wtryskiwacze nie dostawały sterowania, czy jest możliwe aby komputer się schrzanił i dlatego nie otwiera teraz wtryskiwaczy ? Ktoś coś domontował wcześniej facet mówił że to mogło być od radia, ale wg mnie to jest dołożony tempomat. Ma przyciski res, mode i jeszcze 2 jakieś. Przypominało mi się że gość który mi ją sprzedawał powiedział że coś jakby walnęło/wybuchło (mógł to być strzał gazu, ponieważ to nie on jechał tylko jego żona i tak mu ona to relacjonowała) i od tamtej pory nie odpalała na benzynie. Jakieś pomysły bo ja już powoli do niej tracę siły ewentualnie czy mógłbym podjechać do kogoś w Warszawie sprawdzić ten komputer, niestety nie mogę tą bmką bo nie ma przeglądu, ażeby go zrobić muszę wymienić butle gazową natomiast jeśli nie dojdę z nią do ładu to nie chcę ładować kasy bezsensu. Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.