Treść opublikowana przez poeta
-
[E87] Temperatura silnika DIESEL - 118d/120d
Hej, U mnie nagrzewa się do 79 stopni. Wymieniłem juz jeden termostat, moduł swiec. Co może być przyczyną? Drugi termostat? Silnik M47N2, 270k przebiegu.
-
e87@120d poeta
haha, spokojnie. Nie ma o co się obrażać to tylko samochód i indywidualne gusta. Jak się znudzą albo odkleją to znikną. Może przez zimę wytrzymają :) Mpaka nie będzie - średnio mi się w 1er widzi, prędzej aerodynamic ale jak podliczyłem to cała impreza wyszłaby mnie z ~5k z ksenonami. Za te pieniądze wole kupić jakieś 17" czy 18". A nerki tak jak mówiłem. Całe czarne mi się nie podobają, całe chromowane też nie. Inne pomysły już mi się skończyły Co więcej, za jakiś czas auto będzie więcej stało niż jeździło z racji "przebranżowana się", więc te 300k, które są blisko nie pękną tak szybko :8) Jutro wymieniam moduł świec żarowych (beru) + termostat
-
[E87] - 120d Wymiana świec żarowych
@krzysiek Jeden wtrysk lekko odstaje od reszty, ale mieści się w normie. Podjadę z ciekawości, różnych opinii się naczytałem, może wydłużę żywotność przy przebiegu 270k :) dwie czy tam trzy stówki to też nie majątek.
-
[E87] - 120d Wymiana świec żarowych
Przy następnej wymianie oleju podjadę sobie z ciekawości na takie czyszczenie
-
e87@120d poeta
Paski wyszły średnio. Obstawiam, że kilka wizyt na myjni i się odkleją. Dzisiaj wymieniłem filtry, olej i świece. http://www.iv.pl/images/52916737930189550643.jpg http://www.iv.pl/images/20723737638908670505.jpg http://www.iv.pl/images/80003256329762950009.jpg
-
Nowe radio w 118d
to kup taka z fabryczna nawigacja + sterowanie z kierownicy i fabrycznie wygląda o wiele lepiej. http://allegro.pl/bmw-120d-sport-navi-dvd-oplacona-zobacz-i4865143114.html http://allegro.pl/bmw-1-2-0-d-163km-nawigacja-skora-oplacona-automat-i4852903914.html
-
Nowe radio w 118d
kup oem, lepiej będzie wyglądać :)
-
E87 118D --> kross21
gdzie zamawiałeś naklejki na girll? Jeden zestaw już kupiłem, ale okazał się mocno przeciętny.
-
Spot Trójmiasto
a nie ma tam samych małolatow z wejherowa w tuningowych 316?
-
e87@120d poeta
Tak, zamyka się ciężej. Myślę, że kwestia wprawy i da się zamknąć jedną ręką.
-
e87@120d poeta
Tak, same paski. Przód jest "za srebny" %) Chciałbym jakiś mały akcencik. Ci co nie siedzą w temacie i tak nie będą wiedzieli o co chodzi. Jak się znudzą albo kijowo wyjdą to będzie bez pasków :) Oczywiście na klapie nie będzie żadnej Mki :duh: Całe chromowane nerki mi się nie widzą, całe czarne też nie. U kogoś w temacie widziałem te naklejki i nawet ciekawie to wyglądało.
-
e87@120d poeta
setup zimowy Antenka. Niby głupota ale jak tak patrze to robi robotę i nie wiem jak wcześniej mogłem jeździć z batem jak od CB :twisted: http://imageshack.com/a/img661/4760/DmrKIU.jpg http://imageshack.com/a/img540/765/lKCyuE.jpg Środek http://imageshack.com/a/img661/7986/dzqvKW.jpg Jakiś czas temu zamówiłem paski na grill, przyszły w złych kolorach. Przed świętami zdążę :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Ja od czterech dni jeżdżę na Alipnach, śniegu jeszcze u mnie nie ma więc jeszcze nie oceniam. Pierwsze wrażenia bardzo na +
- Spot Trójmiasto
-
ASO - sprawdzenie historii serwisowej.
Może trochę namieszałem. Przyjechałem osobiście do tego samego salonu do którego wczoraj dzwoniłem, chwilę porozmawiałem dałem dokumenty, dwa kluczyki i Pan wszystko sprawdził. Potwierdził przebieg, powiedział co i kiedy było wymieniane. Usługa była darmowa, flaszki też nie musiałem dawać. Wniosek. Chyba Panowie w ASO są już znudzeni codziennymi telefonami od kupujących czy handlarzy, więc pewnie stąd ta gadka o zgodzie poprzedniego właściciela. :) strzałeczka!
-
ASO - sprawdzenie historii serwisowej.
Liczyłem, że coś będę musiał zapłacić. W tym kraju nie ma nic za darmo :) No nic, podjadę jutro z flaszka do innego salonu i zobaczymy co ugram :)
-
ASO - sprawdzenie historii serwisowej.
Hej. Wiem, że odświeżam temat sprzed 4 lat, lepiej chyba zrobić to niż zakładać nowy. Dzwoniłe, dzisiaj do bawaria motors w Gdyni. Sympatyczny pan odpowiedział, że muszę mieć pisemną zgodę poprzedniego właściela w celu uzyskania historii serwisowej. Od dawna stosowane są takie praktyki czy jest to jakis farmazon? pozdrowienia!
-
e87@120d poeta
Cześć wszystkim Miesiąc temu przypadkowo kupiłem e87. Ponad dwa miesiące szukałem samochodu, bmw okazało się w najlepszym stanie więc wziąłem. Na początku chciałem japońskie 3d, na benzynę, bez doładowania i najlepiej niebieskie :) Trafiło się niemieckie 5d na gnojówę. Jak na razie przejechałem bezproblemowo 3k km. Przebieg samochodu może i duży ale jest bezwypadkowy a to było dla mnie najważniejsze, cieniowana była góra maski i prawe drzwi, zero szpachli. Zrobiłem już kilka rzeczy, zastanawiam się nad wrzuceniem zmieniarki do bagażnika. Jeśli macie jakieś propozycje zapraszam :) S1CAA Selekcja COP ważnych pojazdów S226A Sportowe dostosowanie podwozia S235A Hak holowniczy ze zdejmowaną głowicą S249A Wielofunkcyjność dla kierownicy S255A Kierownica sportowa ze skóry z poduszką S2CGA Obr. BMW, st. le. spr. gw. 140 S320A Brak napisu modelu S423A Dywaniki podłogowe Velours S428A Trójkąt ostrzegawczy i apteczka S431A Lusterko wewn. ściemniane automatycznie S442A Uchwyt do napojów S473A Podłokietnik przedni S481A Fotel sportowy S507A Park Distance Control z tyłu (PDC) S520A Lampa przeciwmgłowa S521A Czujnik deszczu S530A Klimatyzacja S540A Tempomat S563A Pakiet oświetlenia S644A Instalacja tel. kom. z Bluetooth S663A Radio BMW Professional P735A Basic Package P7RTA Pakiet Dynamic + Comfort L801A Wersja krajowa Niemcy S863A Spis dealerów, Europa S879A Literatura pokładowa, niemiecki S8SPA Sterowanie COP S9AAA Zabezp. zewn. pokrycia z tworzywa szt. Wyposażenie seryjne S321A Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu S411A Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny S4AGA Listwy wewnętrzne tytanowe matowe S548A Licznik kilometrów S851A Wersja językowa, niemiecki SIlnik M47 Rok produkcji 2005/09 http://imageshack.com/a/img673/3416/6sokmf.jpg http://imageshack.com/a/img912/5053/49xFXC.jpg http://imageshack.com/a/img537/2730/MjQPJb.jpg http://imageshack.com/a/img674/986/THBKmb.jpg http://imageshack.com/a/img661/7667/kimK3l.jpg http://imageshack.com/a/img661/6171/ZMPc4k.jpg http://imageshack.com/a/img913/1913/QQqAPB.jpg http://imageshack.com/a/img661/3194/iggFP8.jpg http://imageshack.com/a/img905/613/CzwRcP.jpg A tak wyglądał fotel i kierownica przed wizytą u tapicera http://imageshack.com/a/img538/6246/Cltm8l.jpg http://imageshack.com/a/img673/5856/HxHFg4.jpg Lecą do mnie dywaniki gumowe i dzisiaj zamawiam sprężyny do automatycznego otwierania bagażnika. Pozdrowienia!