Witam, kupiłem niedawno E87 z 2004. Ma iDrive, radio proffesional z navi (chyba MK4 bo ma symbol DVD ale jak sie myle nie krzyczcie, jeszcze sie uczę o BMW). Pod podłokietnikiem mam tylko wejście jack bez USB Na otwieranym ekranie navi mam opcje telefon ale wyswietla mi sie ze nie mam zainstalowanego modulu BT. Sprawdzilem VIN i faktycznie nie ma nic o BT. Czy ktoś moze mi powiedzieć co musiałbym dokupić? i czy duzo jest roboty z montażem? Chciałbym sobie tego BT domontowac... THX, Kris