Treść opublikowana przez kukumamuniu
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
A powiedz mi kolego jak wygląda spalanie u Ciebie w 3.0d ? Tak bez oszczędności... Pozdro
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Panowie przesiadał się z Was ktos może z e60 na e53? Jak duży jest wzrost kosztów utrzymania? Nie mam oczywiście na myśli paliwa..
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
1. elus_WSH 2. Gedio 3. Pienio 4.Kubaa88 5. jurasbreslau 6.Tomas 545i 7.328 ci 8.Buhol 330xi 9. e90 10. e30 11. lukasz e46 330 12. Kukumamuniu
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Ta pierwsza miejscówka jak dla mnie lepsza, tylko nasuwa mi się pytanie co jeśli pogoda nadal będzie jaka jest.. Jak tam wygląda ze schronieniem? Jakie atrakcje?
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Nie lepiej np. Okolice Amsterdamu??
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Będą jakieś konkrety to może i My zajedziemy.. Data trochę malo.. Miejsce ustalcie to wtedy może więcej osób się zainteresuje..
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
No to panowie zdrówka.. I bezawaryjności! Θ_Θ
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
To kiedy jakieś normalne spotkanie? Bo szału nie było...
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
miałbym prośbe panowie bo od tygodnia nie mogę znalezc.. gdzieś najlepiej z nl stron albo ebay z pobliza nie z polski szukam żarówki oryginalnej do e60 do ringów żółtą.. z góry dzięki za jakiś link.. pozdro
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Ja będę z kolegami ale wczesniej bo popołudniu mam gości... Wiec jak ktoś chce może być wcześniej..
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
To znowu przełamie cisze i polecę bardzo dobry warsztat przy shelu kolo mega story w Hadze.. Tak mi zimowki wyważyli że zapomnieli poczyscic felgi i mi w trasie w Dojczach z 3 felg odważniki się poodklejały.. Wibracje były tylko nie wiem czy pozytywne...
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Chętni zawsze się znajdą ;)
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
1. lewy23 2. jurasbreslau 3. kukumamuniu 4. Gedio 5. Kolega Tomasz e61
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
A że taka cisza to się pochwale ze dystansiki h&r 25mm siadły wizualnie w miarę ale w prowadzeniu ogromna roznica odczuwalna zwłaszcza na zakrętach.. Nie ma porównania..
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Gedio pochwal sie :) wrzuc zdjecia mozna zobaczyc co to sie w niedziele bedzie dzialo.. a panowie polecicie mi jakis dobry warsztat w okolicy Hagi Rotterdamu? tylko zeby mieli pojecie.. i jeszcze jakis dobry najlepiej niedrogi sklep z czesciami do BMW tez w okolicy Hagi Rott.. pozdrawiam
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
o to koledze na urodziny juz prezent mam ;) z racji tego z za miech są moje :D :D hehe to solenizant wybieraj czas i miejsce zintegrujemy sie :mrgreen:
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Tak czytam o zaletach i wadach.. Wadę większego zużycia zawieszenia jeszcze mogę znieść ale piszą ze przy jeździe z większymi prędkośćiami nie jest wskazane na dystansach.. Jeździ ktoś ? Jakie wrażenia..?
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Dzięki bardzo.. A patrzeć żeby było równo z nadkolem?
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Nie mogę znalezc n a marktplaatsu dystansów byłby ktoś miły pomoc.. Bo nie są to Afstandhouder..
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Chyba wystarczy jak na tyl założę czy przod tez?
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
http://postimg.org/image/ocj47amiz/ nic specjalnego ale lepiej niż było.. tamte fele idą na zimówki.. nie są to 18 :( ale dopiero kupiłem nowe opony, robie dużo km, spada komfort no i kobieta... ale na przyszły rok będe walczył dalej :mad2:
-
Europa + reszta Świata
A panowie w Holandii co polecacie? Najlepiej okolice Hagi Rotterdamu..
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
a drogi kolego byłem nowe fele załozyc :) a Ty mogłeś droge zajechać.. to bym pewnie Cie zauwazył :D
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Ja się też wybiorę:)
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Dopiero pare miesięcy temu czytałem gdzieś że warto się tam wybrać a tu proszę.. No to dzięki za ostrzeżenie bo ja i tak miałem zamiar się tam wybrać..