Treść opublikowana przez kuba_wawa
-
wysokie spalanie 318i
I co to ma wspolnego z naszym tematem ? :mad2:
-
wysokie spalanie 318i
W sumie to bym chcial pojezdzic z 3lata
-
wysokie spalanie 318i
wychodzi ze po 17 miesiacach jestem na zero
-
wysokie spalanie 318i
12tys rocznie plus minus musze pomyśleć
-
N46 valvetronik pomoc bledy
E46Fan mam pytanie czemu nie mozna ci wyslac wiadomosc prywatnej ?
-
wysokie spalanie 318i
U mnie to samo. ale na 50km :mrgreen: to mi troche lepiej idzie bo 5l wychodzi na 50km :D :twisted: a warto wrzucac do tych silnikow lpg ?
-
wysokie spalanie 318i
Ja mam n46 143km i codziennie dojeżdżam do pracy 3-4km to spalanie na kompie 12,7. Ale przy dłuższych trasach po mieście da rade zejsc do 10l ale ciezko. Trasa przy mojej nodze tez dyszka. Dlatego czasami sie zastanawiam sie nad montażem LPG ale przy 12tys rocznie to chyba szkoda. A jak sie słyszy ze ludzie schodzą w trasie później 7litrow to sie chce śmiać :D
-
N46 valvetronik pomoc bledy
dzisiaj wstawilem do warszatatu http://www.aseko.com.pl/ ponoc tez sie dobrze znaja na bmwu.
-
N46 valvetronik pomoc bledy
dzwonilem do nich ale takie maja terminy ze daj spokoj
-
N46 valvetronik pomoc bledy
nie mam zielonego pojecia jak to zrobil nic takiego nie widzialem a jest gdzies instrukcja jak to zrobic ?
-
N46 valvetronik pomoc bledy
Tak sie zastanawiam bo jak wymienilismy ten silniczek to znikly te dwa bledy pojawil sie jeden inny. Tylko pytanie jak podlaczylismy pod prad ten niby popsuty to sie krecil bez problemu, ale za to strasznie byl nagrzany przed wymiana. A takie pytanie trzeba bylo zblokowywac rozrząd przed wymiana bo mechaniki poprostu rozkrecil zamienil i skrecil ? Moze lepiej wstawic do jakiegos warszatu dobrego Aseko na minskiej ?
-
N46 valvetronik pomoc bledy
wymieniony silniczek dalej blad 2a67 ktos cos pomoże ?
-
N46 valvetronik pomoc bledy
A na przyszlosci mozna to naprawiac regenerowac bo uzywane ciekawe ile to pochodzi ?
-
N46 valvetronik pomoc bledy
mam pytanie bo wyszlo ze jest to silniczek sterujacy valvetronica koszt nowego w aso to 928zl czy warto szukac uzywanego a moze mozna zregenerowac to? Słyszałem ze duzo jest takich usterek moze ktos cos mi doradzi dzieki !
-
N46 valvetronik pomoc bledy
Mam pytanie znacie kogos dobrego od valvetronica z wawy albo kogos zeby mi sprawdzil te bledy ?
-
N46 valvetronik pomoc bledy
w poniedzialek jade zobaczymy co tam sie pokaze
-
N46 valvetronik pomoc bledy
wsykoczylo elc i check
-
N46 valvetronik pomoc bledy
Witam! Wyskoczyly mi bledy check i elc bylem sprawdzic bledy akurat program od bmw sie popsul i sprawdzilismy jakims innym p1050 i p1062. Wogole mam brak mocy co moglo pasc silnik n46
-
bmw e46 n46 vmax
jezeli warunki beda nie odpowiednie to nie bede ryzykowal
-
bmw e46 n46 vmax
ja mam wlasnie gumy 225 no zobaczymy w srode ile pojdzie bo bede jechal w dluzsza trase to wam powiem :twisted:
-
bmw e46 n46 vmax
No jasne ze nie w polsce w niemczech na banie lecialem :D i musialem zjechac :P No musie sprawdzic ciekawe czy pojdzie 220, na youtubie widzialem ze gosciu leci 230 https://www.youtube.com/watch?v=gEDbQDp-dv4
-
bmw e46 n46 vmax
Siema mam pytanie bo jechalem swoja e46 318(143km) i przy 5tys obrotow na 5 piegu na budziku mialem 180 chyba troche za wysokie obroty ile mozna wyciagnac na maxa ?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Poprostu jest audiofilem :D kazdy ma jakies hobby :P
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
No własnie ciekawe czy mozna gazowac. Gazownicy powiedzieli ze nie ma problemu z zalozeniem. No jest ciekaw czy ktos tutaj gazowal n46
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
a N46 to taka lipa do gazowania ?