Skocz do zawartości

kuba_wawa

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kuba_wawa

  1. kuba_wawa odpowiedział(a) na korba1986 temat w E46
    I co to ma wspolnego z naszym tematem ? :mad2:
  2. kuba_wawa odpowiedział(a) na korba1986 temat w E46
    W sumie to bym chcial pojezdzic z 3lata
  3. kuba_wawa odpowiedział(a) na korba1986 temat w E46
    wychodzi ze po 17 miesiacach jestem na zero
  4. kuba_wawa odpowiedział(a) na korba1986 temat w E46
    12tys rocznie plus minus musze pomyśleć
  5. kuba_wawa odpowiedział(a) na kuba_wawa temat w E46
    E46Fan mam pytanie czemu nie mozna ci wyslac wiadomosc prywatnej ?
  6. kuba_wawa odpowiedział(a) na korba1986 temat w E46
    U mnie to samo. ale na 50km :mrgreen: to mi troche lepiej idzie bo 5l wychodzi na 50km :D :twisted: a warto wrzucac do tych silnikow lpg ?
  7. kuba_wawa odpowiedział(a) na korba1986 temat w E46
    Ja mam n46 143km i codziennie dojeżdżam do pracy 3-4km to spalanie na kompie 12,7. Ale przy dłuższych trasach po mieście da rade zejsc do 10l ale ciezko. Trasa przy mojej nodze tez dyszka. Dlatego czasami sie zastanawiam sie nad montażem LPG ale przy 12tys rocznie to chyba szkoda. A jak sie słyszy ze ludzie schodzą w trasie później 7litrow to sie chce śmiać :D
  8. kuba_wawa odpowiedział(a) na kuba_wawa temat w E46
    dzisiaj wstawilem do warszatatu http://www.aseko.com.pl/ ponoc tez sie dobrze znaja na bmwu.
  9. kuba_wawa odpowiedział(a) na kuba_wawa temat w E46
    dzwonilem do nich ale takie maja terminy ze daj spokoj
  10. kuba_wawa odpowiedział(a) na kuba_wawa temat w E46
    nie mam zielonego pojecia jak to zrobil nic takiego nie widzialem a jest gdzies instrukcja jak to zrobic ?
  11. kuba_wawa odpowiedział(a) na kuba_wawa temat w E46
    Tak sie zastanawiam bo jak wymienilismy ten silniczek to znikly te dwa bledy pojawil sie jeden inny. Tylko pytanie jak podlaczylismy pod prad ten niby popsuty to sie krecil bez problemu, ale za to strasznie byl nagrzany przed wymiana. A takie pytanie trzeba bylo zblokowywac rozrząd przed wymiana bo mechaniki poprostu rozkrecil zamienil i skrecil ? Moze lepiej wstawic do jakiegos warszatu dobrego Aseko na minskiej ?
  12. kuba_wawa odpowiedział(a) na kuba_wawa temat w E46
    wymieniony silniczek dalej blad 2a67 ktos cos pomoże ?
  13. kuba_wawa odpowiedział(a) na kuba_wawa temat w E46
    A na przyszlosci mozna to naprawiac regenerowac bo uzywane ciekawe ile to pochodzi ?
  14. kuba_wawa odpowiedział(a) na kuba_wawa temat w E46
    mam pytanie bo wyszlo ze jest to silniczek sterujacy valvetronica koszt nowego w aso to 928zl czy warto szukac uzywanego a moze mozna zregenerowac to? Słyszałem ze duzo jest takich usterek moze ktos cos mi doradzi dzieki !
  15. kuba_wawa odpowiedział(a) na kuba_wawa temat w E46
    Mam pytanie znacie kogos dobrego od valvetronica z wawy albo kogos zeby mi sprawdzil te bledy ?
  16. kuba_wawa odpowiedział(a) na kuba_wawa temat w E46
    w poniedzialek jade zobaczymy co tam sie pokaze
  17. kuba_wawa odpowiedział(a) na kuba_wawa temat w E46
    wsykoczylo elc i check
  18. kuba_wawa opublikował(a) temat w E46
    Witam! Wyskoczyly mi bledy check i elc bylem sprawdzic bledy akurat program od bmw sie popsul i sprawdzilismy jakims innym p1050 i p1062. Wogole mam brak mocy co moglo pasc silnik n46
  19. kuba_wawa odpowiedział(a) na kuba_wawa temat w E46
    jezeli warunki beda nie odpowiednie to nie bede ryzykowal
  20. kuba_wawa odpowiedział(a) na kuba_wawa temat w E46
    ja mam wlasnie gumy 225 no zobaczymy w srode ile pojdzie bo bede jechal w dluzsza trase to wam powiem :twisted:
  21. kuba_wawa odpowiedział(a) na kuba_wawa temat w E46
    No jasne ze nie w polsce w niemczech na banie lecialem :D i musialem zjechac :P No musie sprawdzic ciekawe czy pojdzie 220, na youtubie widzialem ze gosciu leci 230 https://www.youtube.com/watch?v=gEDbQDp-dv4
  22. kuba_wawa opublikował(a) temat w E46
    Siema mam pytanie bo jechalem swoja e46 318(143km) i przy 5tys obrotow na 5 piegu na budziku mialem 180 chyba troche za wysokie obroty ile mozna wyciagnac na maxa ?
  23. Poprostu jest audiofilem :D kazdy ma jakies hobby :P
  24. No własnie ciekawe czy mozna gazowac. Gazownicy powiedzieli ze nie ma problemu z zalozeniem. No jest ciekaw czy ktos tutaj gazowal n46
  25. a N46 to taka lipa do gazowania ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.