Treść opublikowana przez kuba_wawa
-
Silnik położenia ksenonu - burczy
Własnie tez mialem to samo i mnie to dziwiło . :cool2:
-
E 46 valveyronic 143 KM wysokie spalanie.
Mi sie udało zejsc do 7.2(silnik n46) na kompie i to ciezko było nie wiem jak trzeba jezdzic zeby uzyskac wynik 6+/-. Z miła chęcią bym sie spotkał z osoba ktora taki wyniki uzyskuje.
-
E 46 valveyronic 143 KM wysokie spalanie.
bez przesady ja na kompie mam 10.9-11.5
-
pomoc z fotelami
same fotele az jutro zadzwonie do fusa i ciekawe co mi powiedza :P A takie dodatkowe pytanie macie dywaniki gumowe ktore pasuja ktore mozna przypiac na stale ?
-
pomoc z fotelami
A orientujesz sie ile moga kosztowac w aso takie fotele ?
-
BMW E46 318i 2.0 143KM wbaay710x0fz46167
kuba_wawa odpowiedział(a) na kopczyk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdowcip :cool2:
-
pomoc z fotelami
Ok spoko a ile bys chcial za nie?
-
BMW E46 318i 2.0 143KM wbaay710x0fz46167
kuba_wawa odpowiedział(a) na kopczyk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak go nie wezmiesz spytaj sie go czy nie chce sprzedac samych foteli dam mu 700zl za same fotele
-
pomoc z fotelami
a taki materiał skad wezme ?
-
pomoc z fotelami
A orientujesz sie jaki moze byc tego koszt ?
-
pomoc z fotelami
nie widzialem wlasnie takich :( jak ktos mi zalatwi takie to stawiem dobra wodke. Na olx, allegro szukałem nie ma tego modelu
-
pomoc z fotelami
Nikt na Forum takich nigdzie nie widział ?
-
BMW E46 318i 2.0 143KM wbaay710x0fz46167
kuba_wawa odpowiedział(a) na kopczyk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpotrzebuje dokladnie ten model bo mam identyczne tylko zwykle, a nie sportowe dlatego tak by mi zalezy na nich :D
-
pomoc z fotelami
Witam poszukuje takich foteli juz bardzo długo szukam i nie moge znalesc moze ktos mi tutaj cos widział albo słyszał http://postimg.org/image/6p9yhtjqv/ Z gory dzieki za pomoc !
-
BMW E46 318i 2.0 143KM wbaay710x0fz46167
kuba_wawa odpowiedział(a) na kopczyk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSame fotole bym wział :d Poszukuje takich 3miesiace i nikt nie sprzedaje :(
-
silnik n46 pomoc w zwiekszeniu mocy?
aha czyli w sumie nie opłaca sie inwestować w ten silnik lepiej fajne felgi sobie kupic :D A pytanie jeszcze jedno a zeby jakis fajny wydech załozyc zeby ładnie brzmiał nie za głosny cos polecacie ciekawego ?
-
silnik n46 pomoc w zwiekszeniu mocy?
Zmiana auta nie wchodzi w gre. Myślalem ze ci mi starczy 143km ale człowiek jezdzi i sie szybko przyzwyczaja. I tak sie zastanawiałem czy nie wielkim kosztem(2tys) mozna cos zmienic.
-
silnik n46 pomoc w zwiekszeniu mocy?
Witam! Posiadam juz trochę swoja e46 i troszke mi brakuje mocy silnik n46 143km, zastanawiam się czy jest jakaś możliwosc zwiekszenia mocy?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ta a merc albo audi duzo tańsze nie są. Kolego jak liczysz tak hajs to polecam fokusa mk1 albo mk2 i bedziesz zadowolony. Z Tego co tak liczysz to juz bym na twoim miejscu odpuscił chyba wszystkie auto z grupy VW merc i bmw, kierował bym sie w strone opla forda to max z twoim podejsciem. A najlepiej kup lanosa za 3kola z lpg i 100% bedziesz zadowolony.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ja kupiłem nie dawno z tym silniczkiem n46 to po dwoch miesiacach mi poszedl silniczek sterowania valvetroniciem plus uszczelka 1150zł pozniej okazolo sie ze chlodnica dziurawa kolejne 500zl. Schowek był pekniety 200zł wymiana. Aha plus oleje i wiltry i cos tam przy zawieszeniu 500zł. Lekko sie zbiera kasa zbiera. Plus opony na lato 1500zł. Panowie nawet jak na 15 letnie auto to nadal jest bmw i trzyma cene ale jakos tez jest lepsza. Jak masz zamiar liczyc kase co ile kosztuje odpusci sobie kupno bmw bo tutaj wszystko duzo kosztuje :D
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ja jak bym szukał kombi napewno bym sie przejechał obejrzec :D 3.0d zawsze chcialem miec i w automacie :twisted: Ale Żona nie chce kombi dlatego teraz zbieram na druga e46 w kombi :D
-
318, 143KM - bierze dużo oleju
czy taka oszczedna to nie wiem ?
-
wysokie spalanie 318i
kurde dziwie sie ostatnio zatankowalem pod kociol i i juz prawie pol baku poszlo i tylko 200km pokonalem po miescie
-
wysokie spalanie 318i
:mrgreen: spoko :D
-
318, 143KM - bierze dużo oleju
Sam jestem ciekaw ile trzeba dac za uturbienie ?