Witam Takie mam pytanka Chodzi o montaż elektrozaworu w E60 520D 2006 rok : Czy montując elektrozawór za filtrem paliwa i pompą progowa a przed pompą wysokiego ciśnienia przy silniku może dojść do uszkodzenia pompy wysokiego ciśnienia tej przy silniku z powodu braku ropy?? czy z powodu braku paliwa gdy elektrozawór będzie zamknięty może dojść do zassania ropy z przewody zwrotnego do baku?? CZy w związku z tym mogą powstać jakieś błędy na komputerze??