Hmm oglądałem osobiście to auto, robi duże wrażenie karoseria zadbana środek czysciutki nie ma się do czego przyczepić. Sprzedający nie ukrywał ze auto sprowadzone rozbite, przedstawił historię choroby. Poduchy jak ktoś mówił wcześniej wystrzelone, wstawione nowe i zmieniona kierownica, ogólnie nic nie puka nie stuka, tylko męczy mnie ten przebieg, czy na stacji diagnostycznej po podłączeniu do kompa będą w stanie zweryfikować autentyczność ?