Witam, Pytanie laika, czy nie można podłączyć brakującego przewodu, który powinien iść na pin 9 do przewodu idącego z pin 7 i włączać przód i tył jednym przełącznikiem? (Bez wymiany przełącznika). Jakoś nigdy nie mogłem zrozumieć włączania osobno, jak potrzeba przód to i tył tez się przydaje. Pozdrawiam,
Witam, Chce zalozyc hak do 2012 E70, najchetniej oryginalny elektryczny. Na Allegro pojawiaja sie uzywane ale sprzedajacy w opisie podaja ze pasuja i "do F15 i do E70". Z tego co poszukalem na internecie E70 ma OTIS A50-X E451 a F15 A50-X E488. Czy ktos wie czy obie wesje sa "zamienne"? Pozdrawiam,
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.