Witam Panowie, Oczywiście mam ten sam problem co reszta z Was... Znalezłem ogarniętego elektronika który przelutuje mi przekaźniki. Tylko mam takie pytanie, czy moge zdemontować moduł i podjechać do tego elektronika? Czy można jeździć autem po zdemontowaniu? Czytałem opinie, że można i że nie można :/ Chciałbym sam zdemontować i podjechać do niego, przelutować, następnie wrócić do domu i u siebie zamontować moduł z powrotem.. Jeszcze jedno pytańko. Czy dobre przekaźniki znalazłem http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5414876303&ref=last-visited Pozdrawiam Michał