Witam pacjent e46 99r nie mam swiatla mijania z prawej strony bezpieczniki (nr 9 i 32) sa cale prad nie dochodzi do wtyczki, czy jest jakis przekaznik gdzies indziej niz w schowku odpowiedzialny za to( juz doczytalem ze trzeba sciagnac schowek i tam sa przekazniki ale czy jest jakis odpowiedzialny za swiatla mijania?) czy moze ten wlacznik swiatel jest nie sprawny? Jakies pomysly? ;)