rozrusznik kręci na krótko ale nie odpala skrzynia jest w położeniu P nie wiem czy to przypadek jakiś że skrzynia padła. jutro mnie elektryk odwiedzi to może coś podpowie mam wrażenie że podczas demontażu i montażu skrzyni coś się nie uszkodziło tylko co nie mam żadnego punktu zaczepienia wszystkie możliwe opcje wykorzystałem:(
witam. e34 2.5 192km automat wymieniłem uszczelniacz na wale od strony skrzyni, olej w skrzyni automatycznej i po zamontowaniu skrzyni podłączeniu wszystkiego przewodów czyli jednej wtyczki auto nawet nie chce rozrusznikiem zakręcić. a moje pytanie polega na tym co podczas tej operacji mogło się stać i jak to naprawić?
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.