Aha ok sprawdze kable a tuleje mam nowe więc wątpię a z tym szarpaniem z tylu to jest tak że jak rano np rusze dam szybko gazu i puszczę i zaczyna szarpać aż mówię gdzieś na wale tak szarpie niemam kanału żeby dokładnie zajrzeć ale coś wymyślne !ale może to wina gdzieś od silnika sondę wymieniłem czujnik walka i nic to samo dodam że przez to też taki muł jest nie ma takiego kopa jak powinna a tak wogóle to 2.8 silniki są żywe czy tak sobie bo nie miałem okazji jeździć innym takim ?