-
BMW e39 528i, szarpie
No ale niemam porównania z inna 2.8 a znacie kogoś dobrego z okolic koszalina kto zna się dobrze na bmw
-
BMW e39 528i, szarpie
Aha ok sprawdze kable a tuleje mam nowe więc wątpię a z tym szarpaniem z tylu to jest tak że jak rano np rusze dam szybko gazu i puszczę i zaczyna szarpać aż mówię gdzieś na wale tak szarpie niemam kanału żeby dokładnie zajrzeć ale coś wymyślne !ale może to wina gdzieś od silnika sondę wymieniłem czujnik walka i nic to samo dodam że przez to też taki muł jest nie ma takiego kopa jak powinna a tak wogóle to 2.8 silniki są żywe czy tak sobie bo nie miałem okazji jeździć innym takim ?
-
BMW e39 528i, szarpie
A jak je sprawdzić ?
-
BMW e39 528i, szarpie
ale nie powinna tak szarpać jak już to powinna pomału się rozpędzać ale to nie jest taka prędkość dla której piaty bieg to za dużo a jak zredukuje do 4 to tez potrafi szarpać przez chwile a jak się już trochę rozpędzi to ok a ostatnio zaobserwowałem ze jak było zimno i przyspieszałem mocno tak do 130km\h to zaczął tak kurde nie wiem jak to napisać zaczęła tak z przerwami przyspieszać takie drrrr... i się strasznie pomału rozpędzała tak jak bym gazu w ogóle nie dodawał:( nie wiem już co robić nie wiem od czego zacząć no i tak jak mowie nie powinna tak szarpać. a i jeszcze jak jadę spokojnie tak ciągle 80-90km\h to czuje takie spadki mocy tak spada takie buu i normalnie i za chwilę znów pomóżcie koledzy
-
Bmw 523i problem z szarpaniem
Witam mam problem z moim bmw e39 97 rok z gazem. Zauważyłem że dzieję się tak wtedy jak jest zimno ! jak przyspieszam na piatce z prędkości 60 70km\h to zaczyna szarpac do jakiegoś momentu . Jak jade spokojnie ok 80 90 na godzine czuje spadki mocy takie pod pedalem gazu ewidentne spadki mocy słabo przyspiesza jest jakas zamulona jak na prawie 200km to stasznie jeździ.Też jak przyspieszam z malej prędkości na dużym biegu i nagle puszcze pedal gazu zaczyna szarpac az gdzies z tylu na wale jak by ale chwila i spokoj pomóżcie nie wiem co robic niemam w okolicy nikogo kompetentnego do pomocy Dodam jeszcze ze wymieniłem czujnik polozenia walka sonde i dalej to samo . Czy może to być wina katalizatora bo jak ja kupiłem to strasznie olej palila i trochę tak jezdzilem i później robilem kapitalke czy kat może być zapchany i takie objawy dawac?
-
BMW e39 528i, szarpie
Dodam jeszcze ze wymieniłem czujnik polozenia walka sonde i dalej to samo . Czy może to być wina katalizatora bo jak ja kupiłem to strasznie olej palila i trochę tak jezdzilem i później robilem kapitalke czy kat może być zapchany i takie objawy dawac?
-
BMW e39 528i, szarpie
Witam mam problem z moim bmw e39 97 rok z gazem. Zauważyłem że dzieję się tak wtedy jak jest zimno ! jak przyspieszam na piatce z prędkości 60 70km\h to zaczyna szarpac do jakiegoś momentu . Jak jade spokojnie ok 80 90 na godzine czuje spadki mocy takie pod pedalem gazu ewidentne spadki mocy słabo przyspiesza jest jakas zamulona jak na prawie 200km to stasznie jeździ.Też jak przyspieszam z malej prędkości na dużym biegu i nagle puszcze pedal gazu zaczyna szarpac az gdzies z tylu na wale jak by ale chwila i spokoj pomóżcie nie wiem co robic niemam w okolicy nikogo kompetentnego do pomocy