Tak, auto ma orginalny xenon , po prostu swiatla nie maja tego samego poziomu, a światlo jak się chwyci od srodka to jest luźne - dużo mocniej niz drugie. Znajomy mi powiedzial, że mial ten problem u siebie w e39 i wymieniał te regulatory . Musiałbym otworzyc i sprawdzic bo może tylko sie wyczepily .
Witam!! mam pytanie . moje bmw prawdopodobnie ma uszkodzona regulacje swiatła (xenon) Czy istnieją takie regulatory jak do BMW e39 zeby można było je zrobic na nowo?! http://esklep.romix.pl/clientcatalogue/c60516,23-1--C60516----C60516.aspx
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.