Treść opublikowana przez karelnati21
-
E61 zablokowana klapka od wlewu paliwa
Napisałem wyżej że jest ale nic to nie daje bo pociągałem za tą linkę i żadnego efektu także może jakieś inne sugestie???? Plis!!! Potrzebne mi auto a nie mogę zatankować. :mad2:
-
E61 zablokowana klapka od wlewu paliwa
Ja tez to odchylam ale nie chce się otworzyć a nie chcę tej klapki połamać.A w którym miejscu podważyłeś i odchyliłeś??
-
E61 zablokowana klapka od wlewu paliwa
Witam. Panowie potrzebuję pomocy jak w temacie , a mianowicie nie mogę otworzyć klapki od wlewu paliwa ani z zewnątrz ani od środa ciągnąc za tą zielona linę a nie chcę jej urwać. Jest jakiś sposób żeby otworzyć tą klapkę? Przy wlewie słychać jak centralny się zamyka i otwiera. Parę dni temu tankowałem i wszystko było git aż do dzisiaj. Z góry dzięki za pomoc.
-
(E61) Podłączenie tuby
Generalnie chodzi mi o lepsze basy. Głośniki graja ok ale czasami wolałbym więcej basu. Dlatego myślę że aktywna skrzynia dałaby radę? Bo radio nie ma chyba sterowania subwoofera?
-
(E61) Podłączenie tuby
Witam Was. Mam pytanko odnośnie nagłośnienia w mojej BMW e61 z 2007 roku. Czy można do oryginalnego radia i nagłośnienia podłączyć tubę basową. Została mi tuba z poprzedniego auta i z checią dołożył bym basu. Tylko pytanie czy tuba ma być pasywna czy aktywna?? Z góry dzięki za pomoc.
-
E61 Nie grzeje prawe lusterko
A ta grzałka to jakie koszta? Czy można ją jakoś reaktywować??
-
E61 Nie grzeje prawe lusterko
A jak się demontuje wkład lustra? Jest na jakiś zatrzaskach?
-
E61 Nie grzeje prawe lusterko
Witam. Jak w temacie nie grzeje mi prawe lusterko? Dzisiaj lekko przymroziło włączyłem ogrzewanie tylnej szyby i nawiewy na przód i widzę jak z lewe lusterko elegancko paruje a prawe nic , zero reakcji. Co może być przyczyną? Miał ktoś może podobny problem? Lusterko grzało normalnie aż do dzisiaj.
-
E61 520D skasowanie informacji o wymianie płynu hamulcowego
Wielkie dzięki Krzychu!! Poszło i w szoku jestem bo mówili mi tu u mnie na miejscu że w mojej BMW 520 E61 2007 po lifcie już nie da rady tego zrobić ręcznie a jednak można. Pozdro
-
E61 520D skasowanie informacji o wymianie płynu hamulcowego
Tak jak pisałem wyżej przy płynie hamulcowym to nie działa , nie można zmienić jak przy innych komunikatach daty. Ma ktoś jakieś inne pomysły czy rzeczywiście serwis?
-
E61 520D skasowanie informacji o wymianie płynu hamulcowego
Witam Was. Wie może ktoś z Was Panowie jak iDrivie lub gdziekolwiek usunąć informację o wymianie płynu hamulcowego? Moje BMW to 520D z 2007 roku po lifcie. Słyszałem że ponoć do serwisu trzeba jechać że ciężko to usunąć ręcznie. Wiem że temat już był ale czytałem i nie idzie taj jak piszą. Pozdrawiam
-
E61 drgania kierownicy
Byłem dzisiaj na przeglądzie i majster mi powiedział że są luzy na przednich wahaczach. Trzeba wymieniać wahacze czy można same gumki na nich? I jakie są koszta wie ktoś z Was??
-
E61 drgania kierownicy
Witam. Panowie co może być przyczyną drgania kierownicą podczas hamowania? Jakiś czas temu były wymieniane klocki razem z tarczami i te zjawisko nie występuje zawsze. Czy tarcze mogą być krzywe czy to wina klocków?
-
Drzwi pasażera E61
Świetna odpowiedź i pomoc!! Dobry jesteś. :duh:
-
Drzwi pasażera E61
Witam. Mam problem z drzwiami pasażera przód a mianowicie chyba z zamkiem? Wszystkie pozostałe drzwi można otworzyć od środka jak i od zewnątrz a przednie prawe tylko od zewnątrz. Kiedy chcę otworzyć drzwi od środka i ciągnę za klamkę to ten cypel od zamka wychodzi do połowy po czym się chowa tak jakby drzwi były zamknięte. Ale od zewnątrz można je otworzyć. I jeszcze jedno jak otwieram auto z pilota to słychać jak zamek przeskakuję parę razy i cypel wychodzi tylko do połowy. Wie może ktoś co z tym zrobić???
-
(E61)Wymiana żarówek w ringach
Moja BMW jest po lifcie i na xenonie. Wie może ktoś gdzie można dostać taką żarówkę w dobrej cenie???
-
(E61)Wymiana żarówek w ringach
Panowie wczoraj w mojej BMW po lifcie z 2007 roku nagle przestały świecić ringi w lewym reflektorze ale wszystko inne działa. Jest szansa że mogły spalić się dwie żarówki jednocześnie? Czy jest jakiś bezpiecznik odnośnie ringów? Jak wymienić (jeżeli spalone) i jakie żarówki mam kupić do tych ringów?
-
[E61] Webasto
Świetna propozycja!!!! Dobry jesteś!! Może webasto w ogóle wykręcę???
-
bluetooth e60
A ja mam pytanko ile można telefonow sparować z autem??
-
[E61] Webasto
:search: :search: :search: :search: :search: :search: Witam Was. Mam pytanko odnośnie webasta w mojej E61. Kiedy temperatura spada poniżej 5 stopni to czy webasto odpala się za każdym razem? Czy to ma tak działać i czy można to jakoś wyłączyć??
-
E61 Wymiana baterii w pilocie od webasta
Robiłem tak. Wsiadłem do auta włączyłem z pilota i wyłączyłem webasto a kontrolka od baterii dalej pokazuje że bateria do wymiany. Patrzałem w książce ale nic nie ma co zrobić po wymianie baterii w pilocie? Przecież nie będę jechał do serwisu bo zaraz mnie skroją w € :( . Nikt z Was nie wie o co teges????
-
E61 Wymiana baterii w pilocie od webasta
Witam. Jak w temacie , padła mi bateria w pilocie od webasta i na ekranie pojawił mi ise komunikat ze bateria do wymiany. Wymieniłem baterie i webasto odpala ale komunikat wciąż jest że bateria słaba?? Co mam zrobić żeby ten komunikat znikł? Wie może ktoś co trzeba zrobić???
-
(E61) Brak ringów
No i jednak akumulator do wymiany. Koszt 880 zł????????? :shock: Nie ma tańszych do bmw? Przecież to 95Ah?!
-
(E61) Brak ringów
Witam. Wczoraj zauważyłem kiedy otwieram auto z pilota to nie świecą ringi ani światła tylko podświetlenie w lusterkach. Panowie co może przyczyną?? Akumulator?? Jak tak to jakie są koszta nowego aku. Zaznacze że światła do jazdy dziennej mam aktywne.
-
Solar dach schiebedach-einklemmschutz
A możesz mi napisać które to osoby??? Dzięki