witam wszystkich. Oglądałem ten samochód i nie polecam. Rzeczywiście wyglada bardzo kiepsko, mechanicznie to na pierwszy rzut oka cieknie z silnika ( prawododobnie obie turbiny, pewnie kolektor tez do wymiany), tylne zawieszenie już czuć,tarcze tył raczej do wymiany przekładnia kierownicza tez daje o sobie znać, zderzak przedni do wymiany, szyba też,dużo ubytków lakieru, obtarć. Wersja fajna, ale grube tysiące trzeba by włożyć, też odpuściłem, przebieg pomimo książki też trzebaby sprawdzić, jednak stan mechaniczny jego nie potwierdza, chyba że auto ostro pałowane było.