jeśli jest on z 520 to ok, sprawdź ten wąż od niego tak jak ci mówiłem, a kopułka jeśli ma styki nadpalone to też iskra będzie nie równa i wogóle, ale ten krokowiec sprawdź
sprawdź krokowca, czy wąż od niego wychodzący nie jest dziurawy, u mnie tak było tylko że ja mam samą benzynę bez gazu i paliła dużo, teraz jest ok, sprawdź to, albo może sonda
Siema, miałem podobny problem. Sprawdź silnik krokowy i wąż który od niego wychodzi, mój był dziurawy i ciągnął lewe powietrze dodatkowo, sprawdź to, i może jeszcze kopułkę czy styki nie nadpalone
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.