Treść opublikowana przez przemek88
-
Jaki olej?
ja jezdze na Mobil 1 półsynetyk i naprawde polecam
-
Alram!
Chciałbym kupic alarm bo mojej beemki ale nie wiem jaki. Chodziloby mi o jakis dobry w przystepnej cenie. Moze ktos ma wlasnie co takiego
-
Piszczenie z silnika. Co to moze byc (zdjecie)?
jak tylko przejade kilka Km to zaraz przestaje. Piszczy tylko na poczatku gdy jest zimny
-
Piszczenie z silnika. Co to moze byc (zdjecie)?
dodam ze to piszczenie jest strasznie glosne slychac je jakies 200m oda auta. Aha głosniej tez zaczyna piszczec jak go przegazuje.
-
Piszczenie z silnika. Co to moze byc (zdjecie)?
Mam takie pytanie, czego to może być wina, gdy uruchomię silnik, gdy na dworze jest chłodno strasznie piszczy :( czy to może być wina zle naciągniętego paska klinowego? jeszcze mam takie pytanko co to moze byc? (Onzaczone czerwonym kulkiem) http://img234.imageshack.us/my.php?image=zdj281cie009ol1.jpg
-
zawieszajacy sie obrotomierz
Zawiesza mi sie obrotomierz tzn. Np wchodzi na 3tys obrotów i jak obroty spadna to on dopiero po pewnym czasie powoli schodzi w dół. Kostke wyciagałem i dociskalem wiec nie wiem co to mzoe byc ;/
-
Odpala za 2 razem na zimnym silniku
Juz wiem w czym tkwi problem, przedow paliwowy byl pekniety i nie bylo odpowiedniego cisnienia. Teraz moja beecia znowu odpala za pierwszym razem :evil: :lol:
-
Odpala za 2 razem na zimnym silniku
Wiec tak nie mam gazu. A auto niedawno sprowadzilem z niemiec i zabardzo nie wiem w jakim sa stanie. Cały czas bylo dobrze tylko dzisiaj zaczelo cos szwankowac :mad2: :cry:
-
Odpala za 2 razem na zimnym silniku
Mam mały problem dzisiaj gdy chcialem odpalic rano auto (318is i jest garazowane) nie chcialo mi odpalic za pierwszym razem dopiero za drugim nie wiem dlaczego nigdy czegos takiego nie bylo:(. Jak slinki jest cieply to odpali za pierwszym. jsli wiece co jest nie tak to dzieki za odpowiedz
-
jaki wybrać olej ?
Kurcze tak namieszaliscie ze ja juz naprawde nie wiem co lac do mojej beemki :(
-
jaki wybrać olej ?
mam taki problem mam 318is (225 tys km) niedawno sprowadzona i nie wime jaki olej tam woalc pojehcalem do mechanika to powiedzial zeby mineranly zabardzo to mi sie to nie podoba. Mysle ze syntetyk lub polsyntetyk co o tym myslicie?
-
problemy - silnik grzeje się
Mam taki problem wlalme wczoraj plyn do chlodnicy do -36stopni. Dzisiaj zauwazylem ze bardzo szybko mi sie silnik grzeje i wchodzi na czerwone pole ;/ CZy wiece co moze byc nie tak? Aha jeszcze jedno bede wymienial ole czy moge walc olej mineralny? Auta 220tys kim i jest z 93roku. Aha moje BMW to 318is Dzieki z gory za pomoc
-
Pytanie BMW 318is
Tak mam oryginalne zegary. Musze pokabinowac
-
Pytanie BMW 318is
Mam takie pytanie zawiesza mi sie obrotomierz tzn. Np wchodzi na 3tys obrotów i jak obroty spadna to on dopiero po pewnym czasie powoli schodzi w dół i nie spada poniżej 1tys obrotów chyba ze silnik będzie unieruchomiony.
-
Małopolskie
mam do wymiany w mojej bemce amortyzatory przednie czy mozecie mi powiedziec ile takie cos mniej wiecej bedzie kosztowac z robocizna