Treść opublikowana przez vwwojtas
-
BMW E87 130i Black Sapphire Metallic by Peter93
Dzięki to moja obecna 120i tyle pali (jazda typowo po mieście małe odcinki) Już kupiłem 130i więc przegłosowane Pozdrawiam
-
BMW E87 130i Black Sapphire Metallic by Peter93
hej mam pytanie złotówą nie jestem ale nie mogę się zdecydować 130i czy 118i f20 i virus jak ze spalaniem u ciebie w 130i???
-
e87 kodowanie kluczyka
prosta sprawa zakoduja bez problemu mi klucz sam sie wysypal zrobili i jest OK
-
kontrolka pasów
dzieki
-
kontrolka pasów
u mnie pasażer może jeżdzić bez pasów i nic nie krzyczy ma ktoś tak???? 2004 rok prod.
-
Bandai -> e82 Le-mans -blau 260KM/527Nm
kiedyś też natrafiłem na takiego kupującego który trzy dni pod rząd do mnie jeżdził ogladać auto po czy na czwarty zapytał czy może zapłacić punktami payback :duh: fajna lala tak trzymać :cool2:
-
Przyciemnianie szyb BMW seria 1
tez chcialem flokować ale gość od floku mówił ze dopiero będzie się syf z drzwi zbierał a zreszta po co kombinować
-
Przyciemnianie szyb BMW seria 1
to fajnie :cool2:
-
Przyciemnianie szyb BMW seria 1
temat rysowanych szyb mi znany i przerabiany !!!! u mnie po 1 cyklu opuszczeniu szyb wygladaly jakby w drzwiach kot z pazurami siedzial :duh: konkretnie rzecz ujmując podczas rozebrania boczku należy wyciągnąć listwe zgarniającą wewnętrzną i odciąć od niej gumę która znajduje się poniżej linii okna mi na szczeście w Bielsku robiła to profi firma i wykonali usługę jeszcze raz na gwarancjii :cool2: P.S wymienianie tych uszczelek nic nie da ponieważ po niedługim czasie problem powróci Pozdro
-
[E87] 120i 150KM drżenie pedału sprzęgła
no wlasnie czyli nie tylko u mnie :cool2: a tak wogóle na e87 przesiadlem sie z alfy 159 i szczerze tam mi przy wycieraczkach nic nie drżało (choć podczas jazdy trzeszczało wszystko) wiec mnie to wku...wia jak sie zrobi cieplej rozbiore pedała :norty: musi sie to dac jakoś naprawić MNIE TO MEGA IRYTUJE
-
[E87] 120i 150KM drżenie pedału sprzęgła
a jak wciśniecie sprzegło lub hamulec i włączycie wycieraczki czuć u was wibracje na pedałach ???? poważnie pytam u mnie tak jest czuje jak wycieraczki pracują choć cięzko to opisać
-
E87 Wymiana sprężyn, obniżenie zawieszenia
http://allegro.pl/guma-usztywniajaca-sprezyne-wzmacniana-wysoka-60mm-i4969503724.html
-
Kąty pochylenia przednich kół.
musisz teraz zrobic strzała w drugie koło to bez minusa i bedzie idealnie :cool2:
-
jaki interfejs do jedynki?
silnik N43B20 ale głównie interesuje mnie odsługa wyposażenia jak kalibracja czujnika deszczu czy regulacja ksenonów Dzięki :P
-
jaki interfejs do jedynki?
Witam Chciałbym się zaopatrzyć w interfejs diagnostyczny do mojej jedynki, jednak nie wiem co wybrać :mad2: Co możecie mi polecić ponieważ wybór jest duży, w sumie to nie wiem czym one się różnią np. taki zestaw: http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&prodid=81 a taki : http://allegro.pl/interfejs-kabel-diagnostyczny-pl-bmw-1-e87-i4928387736.html a chcę móc sam kodować funkcje czy sprawdzać błędy :cool2: Dzięki i liczę na pomoc
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
jaki silnik wybrać??? najlepiej benzynowy
-
[E87] Pomoc w wyborze auta
a tam od razu nie ma http://otomoto.pl/bmw-130-130i-265ps-m-pakiet-okazja-C35429268.html wkladasz jakies 10k i musi byc ok
-
E87 120d bombel2611
fajna ale szkoda ze nie ma parktroniców
-
SPALANIE BMW e87 118i
ja mam co prawda 150PS i spalanie oscyluje w granicach 11- 13L ale jeździ głównie po mieście jakby mi paliła dyszke bym nie narzekał :P
-
Reflektory przód DEPO - jaka opinia?
spoko jestem z bb musimy się zgadać :) ja też kupiłem tą folie ale delikatnie mówiąc u mnie nie wyszło :mad2: wyślij mi zdjęcie jak to u ciebie wyglada Pozdro
-
Reflektory przód DEPO - jaka opinia?
http://allegro.pl/komplet-r-l-lampa-tyl-bmw-1-e87-04-07-dymione-depo-i4718521367.html co sadzicie???
-
[E87] Fabryczny Xenon - awaria - balast/przetwornica
do mojej rok 2004 identyczna przetwornica występowała w citroenach poszukaj sobie po numerze przetwornicy
-
zawieszenie,napęd
a mielenie kół jest spowodoane zbyt dużym momentem obrotowym jednostki napędowej tejże jedynki :D lub poprostu ślizga sprzęgło :(
-
BMW E87 118d by Iwonky
bardzo fajna jedynka fajnie że "coś" się dzieje w temacie fele na plus dobrze się komponują z budą :cool2:
-
błąd kluczyka nie odpala
no to doktora który mi to uleczy :D ze ślaśka ew. małopolski