Witam mam ten sam problem w 330d pompa wysokiego ciśnienia nie wytwarza wysokiego ciśnienia, pompa podprogowa bije paliwo do pompy wysokiego ciśnienia a ta zamiast nabijać puszcza wszystko na przelew. na zdjęciach pompy widać że pod krućcem zasilającym w paliwo jest zaworek który ma rozdysponować paliwem na obieg wysokiego ciśnienia albo przelew, ja próbowałem go wyciągnąc ale siedzi jak przyspawany. Też wymieniałem zawór regulacji wysokiego ciśnienia i nic. Na nowym przy rozruchu w DIS mam otwarcie zaworu na 35%