Sam to przerabialem na dniach. Byl jeden slaby wtrysk, wymienilem 2 bo drugi tez juz slabszy byl. Po dniu jeszcze trzeci padl. Byc moze slabe paliwo mialem.... Co do swiec mysle ze to raczej wina modułu. Mialem tak samo, 3 swiece niby spalone, wymienilem wszystkie a bledy byly nadal. Moduł mozna zregenerowac samemu lub mozna kupic juz zregenerowany bo one maja fabryczna wade i nowe po jakims czasie wraz sie psuja. Jak cos mam jeden sterownik jakbys chcial.