Treść opublikowana przez pablo8224
- pytanko
-
obroty faluja
jest na gazie i jak odlaczam przeplywomiesz to na gazie chodzi tylko na benzynie nie.sonda lambda byla wimieniana i dziala.
-
obroty faluja
czy moze ktos jeszcze cos doradzic......
-
obroty faluja
ale to by falowal tylko na rozgrzanym???
-
obroty faluja
mam problem na rozgrzanym silniku bardzo mi faluja obroty czym to moze byc spowodowane???
-
problemz obrotami na gazie
krokowy i przeplywomierz byl czyszczony.sonda lambda wymieniona ,filterek gazu tez.
-
problemz obrotami na gazie
mam taki problem .mam bmw e30i m40 gaz.po odpaleniu na benzynie chodzi idealnie jak przelacze na gaz na poczatku zaczynaja skakac obroty jak by sie dusil albo nie chodzil na jednym garze.po chwili zalapie i chodzi juz rowno.gaz byl regulowany.co to moze byc???
-
Tunning silnika M40 1.8 -> chiptuning
moglby ktos podac namiary na tego chipa.z gory dziekuje.
- wtyczka
- wtyczka
- pytanko
- pytanko
- obroty
- obroty
- obroty
- obroty
-
Szalejące obroty na biegu jałowym
sprawdziles czy silniczek krokowy jest sprawny.
- pytanko
- sonda
- sonda
- sonda
- sonda
- sonda
- spalanie
- spalanie