Skocz do zawartości

pablo8224

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo8224

  1. pablo8224 opublikował(a) temat w E30
    jak sie nazywa srodek ktorym mozna sprawdzic szczelnosc ukladu dolotowego???
  2. pablo8224 odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    jest na gazie i jak odlaczam przeplywomiesz to na gazie chodzi tylko na benzynie nie.sonda lambda byla wimieniana i dziala.
  3. pablo8224 odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    czy moze ktos jeszcze cos doradzic......
  4. pablo8224 odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    ale to by falowal tylko na rozgrzanym???
  5. pablo8224 opublikował(a) temat w E30
    mam problem na rozgrzanym silniku bardzo mi faluja obroty czym to moze byc spowodowane???
  6. pablo8224 odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    krokowy i przeplywomierz byl czyszczony.sonda lambda wymieniona ,filterek gazu tez.
  7. pablo8224 opublikował(a) temat w E30
    mam taki problem .mam bmw e30i m40 gaz.po odpaleniu na benzynie chodzi idealnie jak przelacze na gaz na poczatku zaczynaja skakac obroty jak by sie dusil albo nie chodzil na jednym garze.po chwili zalapie i chodzi juz rowno.gaz byl regulowany.co to moze byc???
  8. moglby ktos podac namiary na tego chipa.z gory dziekuje.
  9. pablo8224 odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    ale mialem ta wtyczke odloczona i samochod dzialal
  10. pablo8224 opublikował(a) temat w E30
    mam bmw e30 1.8i .pod kolektorem znajduje sie wtyczka od czego ona jest???
  11. pablo8224 odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    tylko na gazie go tak muli ale obroty faluja na gazie i na benzynie...
  12. pablo8224 opublikował(a) temat w E30
    mam takie pytanko czym moze byc to spowodowane ...mam bmw e 30 1.8i gazik.i prz ruszaniu strasznie go muli bardzo powoli rusza dopiero tak powyzej 2 tys obrotow idzie normalnie???gaz mam wyregulowany.
  13. pablo8224 odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    a to przy walnietym czujniku temperatury by falowaly obroty i by byl molowaty na starcie???
  14. pablo8224 odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    czyscilem juz silniczek krokowy przepustnice wymienilem sonde lambde bo mialem uszkodzona....i jest lipa
  15. pablo8224 odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    czy mozna to jakos w 100% sprawdzic ten sterownik ze jest walniety?czy moze byc to ten ten silniczek krokowy?
  16. pablo8224 opublikował(a) temat w E30
    czym moga byc spowodowane szalejace obroty na biegu jalowym szczegolnosci po rozgrzaniu .nie ma nigdzie przedmuchow.czy moze byc to sliniczek krokowy ??mam w niej gaz.ale obroty szaleja na gazie i benzynie.i jest przymulona przy starcie/
  17. sprawdziles czy silniczek krokowy jest sprawny.
  18. pablo8224 opublikował(a) temat w E30
    mam bmw e30 1.8i na gazie.mam taki problem przy ruszaniu bardzo muli tak jak by dostawal mala dawke gazu.bylem na regulacji i to jest ok.czy moze byc to jakas inna przyczyna.dopiero jak sie wkreci na obroty to idzie.
  19. pablo8224 odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    tylko gaz mialem regulowany wzgledem sondy lambdya sonda nie dzialalal.to raczej chyba trzeba.
  20. pablo8224 opublikował(a) temat w E30
    mam takie pytanko czy po wymianie sondy trzeba by zrobic reset komputera???i czy nalezy wyregulowac gaz???
  21. pablo8224 odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    a to wszystko bedzie dzialolo tak samo jak wspawaja?duzo jest roboty z tym wspawaniem???trzeba by pewno wyjac cale portki???czy jak by to bylo...???
  22. pablo8224 odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    w takim wypadku trzeba kupic orginalna???masz moze jakies namiary gdzie mozna kupic taka ktora bedzie pasowala???
  23. pablo8224 opublikował(a) temat w E30
    mam taki problem.kupilem sonde do bmw e30 1.8i uniwersalnom i mi nie pasuje.gwint mi pasuje tylko to co wchodzi w rure jest niby zaduze czy to mozliwe czy sie spotkaliscie z takim czyms???
  24. pablo8224 odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    potwierdzilo sie twierdzenie kolegi-padla sonda.tylko teraz jaka kupic???
  25. pablo8224 odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    na benzynie jeszcze bardziej go muli niz na gazie.jak by mnie cos trzymalo.i ekonomizer pokazuje np na 3 przy 2500 obr spalanie 20 l na benzynie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.