Treść opublikowana przez maniek99729
-
BMW E60 głosny silnik e60 530D
normalnie chodzi jak jest cieply bardzo cicho tylko rano jak odpalam to strasznie glosno nic nie trzeszczy nie ma zadnych metalicznych zgrzytow... tylko strasznie glosno a jak osiagnie 90 stopni to jest git nie wiem jak to opisac :(
-
BMW E60 głosny silnik e60 530D
Witam mam pytanie odnosnie silnika rano jak odpale auto to silnik dosyc głosno chodzi gdy juz sie rozgrzeje to fajnie cichutko sobie chodzi nie wiem czym to jest sodowane. Pozdrawiam
-
Podlaczenie foteli elektrycznych w BMW E60
Ogarniety elektryk da rade? jaki koszt mniej wiecej?
-
Podlaczenie foteli elektrycznych w BMW E60
dodam jeszcze ze jak podlonczylem kostkę to nic nie reaguje nie mam podgrzewanych foteli
-
Podlaczenie foteli elektrycznych w BMW E60
Podlaczenie foteli elektrycznych w BMW E60 Witam, kupilem BMW E60 ze zwyklymi fotelami, opracie elektryczne a reszta tylko reczne. Kupilem fotele skorzane z pelna elektryka, i nie wiem jak je podlaczyc. Czy jest gdzies dostepny schemat podlaczenia tych foteli ???
-
bledy bmw e61 530d
wlasnie nie mam bo skasowalem a robilem to VIAKEN DS 936. oleju nie przybywa w silniku jutro ewentualnie sprawdze znowu czy cos wyjdzie.. rocznik 2008 manual
-
bledy bmw e61 530d
Witam mam pytanie odnosnie bledow co oznaczaja 4453 injector cylinder 5 activation 4B90 rail pressure monitoring on engine start 480A particulate filtr system
-
Wzroslo spalanie 530d automat
czyli nie ruszac nic nie odpowietrzać go bo z tego co widzilem to odpowietrzali ten termostat egr. Auto dosyć szybko sie grzeje w przeciwieństwie do tego co było przed wymiana 60 stopni maks a teraz 90 po 5 minutach jazdy. ale zdziwiło mnie to ze jak dodałem gwałtowniej gazu do 2 stopnie spadly w dol i jak odpuściłem gaz to podskoczyło w gore
-
Wzroslo spalanie 530d automat
w jaki spodob go odpowietrzyc? chodzi o termostat egr?? i przy ilu stopniach go odpowietrzac? bo do 90 stopni on sie dogrzewa po 4 minutach
-
Wzroslo spalanie 530d automat
Jestem po wymianę termostatów auto grzeje sie dosyc szybko do 90 stopni ale dziwi mnie to ze jak dodam wiecej gazu tak do 3500tys obrotów to temperatura spada o dwa stopnie i jak odpuszczę to normalnie się dogrzewa nie wiem czy to jest normalne??
-
Wzroslo spalanie 530d automat
bo teraz pokazuje mi 16 litrow jak wczoraj skasowalem jak to jest po 100 kilometrach on wyliczy srednia i pokaze jakie jest spalanie z przejechaniu 100 kilometrow??
-
Wzroslo spalanie 530d automat
Witam mam do was jeszcze jedno pytanie wymienilem oba termostaty auto wkoncu sie grzeje dosc szybkim czasie. Ostatnio wyzerowalem splanie wiem ze to pokazuje z przejechaniu srednia 100 kilometrow ale jak ujade kawalek i po wyzerowaniu pokazuje mi 16 litrow i stane to spalanie pomalu sobie pnie w gore nie wiem czy jest to normalne czy nie?
-
Wzroslo spalanie 530d automat
wszystko wymienione temperatura po chwili 90 stopni :)
-
Wzroslo spalanie 530d automat
w tygodniu wymienie i Dam Wam znac co i jak dzieki za pomoc :)
-
Wzroslo spalanie 530d automat
To nie ma lipy,., czyli to moze byc powodem wiekszego spalania?
-
Wzroslo spalanie 530d automat
A pompa tez ma cos wspolnego z wzrostem temperatury?
-
Wzroslo spalanie 530d automat
Jaki koszt?? tego wszystkiego?
-
Wzroslo spalanie 530d automat
no wlasnie tylko ktory jest mozliwosc sprawdzenia czy to glowny termostat czy EGR na Kompie to sprawdze?
-
Wzroslo spalanie 530d automat
wlaczylem ukryte menu i temperatura po przejechaniu 20 kilometrow byla temp 67 stopni nie wiecej tylko dziwi mnie to jak rozpedzilem auto i puszcze noge z gazu to temperatura spada o 2 stopnie i pozniej znowu dochodzi do 67 jak na disla to chyba za malo
-
Wzroslo spalanie 530d automat
wlasnie dzis sprawdze do jakiej temepratury dojdzie do 90 czy nie w miescie na 16 calowych kolach mam 14 litrow
-
Wzroslo spalanie 530d automat
wlasnie nie wiem w jaki sposob moge to sprawdzic?? z dpf? na monitorze jest ok na kompie tez nic nie wyszlo wiec juz sam nie wiem :(
-
Wzroslo spalanie 530d automat
Witam mam problem ze spalaniem wiosna mialem zalozone 19 calowe felgi i spalanie mialem w granicach 12.4maks ostatnio zalozylem 16 tylko ze 225/60/16 wiem ze sa za wysokie te zimowki ale takie dostalem wiec zalozylem na zime i spalanie jest w granichac 15 litrow... tylko jazda po malym miescie bez korkow. Zdziwilo mnie to bo pownienen mniej palic niz na 19. Bylem na kompie zero bledu jesli chodzi o splanie a zaczelo sie momentalnie od zmiany kol, Nie wiem czy to jest przez to ze sa za wysokie prosze o jakies rady z gory dziekuje i pozdrawiam
-
wymiana foteli z angola bmw e60
Nie ma tak samo jak ja. A u mnie jest w obu wlasnie fotelach pochylosc fotela.
-
wymiana foteli z angola bmw e60
ale mi chodzi zeby cale fotele kanape i boczki przelozyc czy nie bedzie z tym problemu?
-
wymiana foteli z angola bmw e60
Witam wszystkich. Mam pytanie poniewaz w moim aucie sa fotele z materialu szukam calych foteli tych samych co ja mam ale ze skory razem z boczkami caly komplet ale z anglika pytanie teraz czy podejda bo znalazlem ale z angola Prosze o pomoc z gory Wam dziekuje Pozdrawiam