Witam kolegów! Uprzedzam że szukałem w wielu tematach, nie znalazłem odpowiedzi mnie zadowalającej zawsze się coś różniło. Także Panowie, chciałbym wymienić oleje. Jakie mi polecicie ? (Najwyższa półka) Model: BMW E46 320i 1998 r Silnik: m52 6 cylindrów Chciałbym wymienić olej silnika, skrzyni biegów i tylnego mostu. ( Przy wymianie rozrządu na 218 tys, teraz ma 242, jest nalepka z Motula, więc możliwe,że na taki został wymieniony przy wymianie rozrządu.) - Samochód mam od tygodnia. Co polecacie Panowie ? Pozdrawiam serdecznie