witam mam wlasnie pytanie o ta kontrolke od nie zapietych pasow.u mnie jest tak ze jak przekrecam kluczyk to pala sie wszystkie kontrolki i ta kontrolka pasow tez, w momencie odpalenia auta wszystkie kontrolki gasna wraz z ta od pasow,takze moge sobie jezdzic bez pasow i nic nie swieci nic nie piszczy,czy to tak ma byc? tez tak macie?juz sprawdzalem pod fotelem kierowcy czy jest cos odpiete ale raczej wszystko jest ok.