kupiłem niedawno E60 535 2006 r. Mam problem z bluetoothem. Wygląda to tak: Podłączyłem się telefonem do bluetootha w i wszystko jest ok, mogę dzwonić odbierać, ale jest problem, że nikt mnie nie słyszy a ja wszystko słysze, i teraz czy to jest problem z samym jakimś ustawieniem czy nie działa mi po prostu mikrofon w samochodzie. Jak mogę to sprawdzić sam w opcjach w komputerze auta czy nie da rady tego zrobić. Jeszcze jedno pytanie, co to jest ten przycisz z twarzą i takimi falami. Jestem lalikiem w tym temacie.