Jak zrobię na gorąco to leci ciepłe ,ale bardzo minimalnie. Przy wlewie płynu chłodzącego jest taka mała nakrętka do odpowietrzania układu , ostatnio już raz odpowietrzałem właśnie poprzez tą nakrętkę ,więc czy to jest normalne że co jakiś czas muszę to odpowietrzać???? czy problem tkwi gdzie indziej????
Witam ! Mam taki problem w moim e39 2.0i 1996rok. Kiedy zmieniam pokrętłem z zimnego nawiewu na ciepłe powietrze i zwiekszam temperaturę w samochodzie ,nagle zaczyna rosnąć temperatura silnika na maxa ,aż do czerwonego pola , a kiedy zmieniam na zimny nawiew i zmniejszę temp. w samochodzie wraca do prawidłowej temperatury. Co to może być ?????????????????
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.